Духовне

Діти зі Львівщини відвідали Харків

Від 27 до 30 серпня Харків відвідували діти дитячого будинку сімейного типу “Писанка” разом із сестрами Згромадження святого Йосифа Обручника із села Потеличі, що на Львівщині.

Діти зі Львівщини відвідали Харків

Діти зі Львівщини відвідали Харків

Гості зупинилися у Свято-Івано-Павлівському монастирі своїх співсестер. Ознайомлення зі Слобожанщиною галичани розпочали із храму Святого Миколая Чудотворця, куди вони щодня приходили на молитву.

Сестри та діти побували у харківському Еко-парку, у парках Горького та Шевченка, пройшлися найбільшою площею міста і ознайомилися з його архітектурою та історією.

Особливо цікавою була подорож в поле поблизу села Федорівка Вовчанського району. На початку серпня фермери звезли туди тюки соломи та змонтували стіни концертної зали оркестру обласної філармонії для святкування рекордного збору врожаю зернових – 207 тисяч тонн. Тепер це фотозона, яку відвідують жителі та гості Слобожанщини.

Ознайомлення з Харківщиною завершилося відвідуванням Свято-Покровського монастиря отців василіан у Покотилівці.

«Харків – місто фонтанів! Дуже гарне та чисте місто! Ми повертаємося з дуже приємними враженнями та бажанням ще раз його відвідати», – поділилася настоятелька та мама-опікунка дітей с. Віталія.

http://ugcc.kharkiv.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.