Економіка

Директор “Української бронетехніки” розповів про роботи над новими версіями САУ “Богдана”. Фото

Компанія “Українська бронетехніка” продовжує брати участь у виробництві та модернізації української самохідної артилерійської установки 2С22 “Богдана”.

Про це генеральний директор компанії Владислав Бельбас розповів у програмі Security Talks на Апостроф TV :

Нині компанія продовжує роботи з бронювання шасі САУ. На нього встановлюється броньована кабіна для захисту екіпажу під куль та осколків.

Бельбас зазначив, що наразі “Богдана” виробляється одразу у декількох варіантах, що є свідомим рішенням, яке допомогло пришвидшити відвантаження машин до армії. Перед запуском виробництва було опрацьовано декілька концепцій, які й запустили у роботу.

Версія САУ «Богдана» на чеському шасі «Tatra» T815-7, липень 2023 року. Фото: Тарас Чмут
Версія САУ «Богдана» на чеському шасі «Tatra» T815-7, липень 2023 року. Фото: Тарас Чмут

 

Мова йде про вже помічені на фронті САУ 2С22 “Богдана” на шасі МАЗ-6317 та Tatra T815-7. Вони стоять на озброєнні 1-ї окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна.

На питання ведучого про те, чи фінансує міністерство економіки контракти на виробництво українських САУ? Владислав Бельбас відповів, що таких програм нині немає, але наголосив на тому, що підписання довгострокових контрактів на виробництво зброї з вітчизняним виробником дає йому можливість розвиватися, збільшувати виробничі потужності та значно швидше вносити покращення у техніку й пропонувати її армійцям.

САУ «Богдана» у використанні 57 ОМПБр ЗСУ на околицях Бахмута, липень 2023 року. Кадр з відео від Факти ICTV
САУ «Богдана» у використанні 57 ОМПБр ЗСУ на околицях Бахмута, липень 2023 року. Кадр з відео від Факти ICTV

 

Про точну кількість замовлених САУ “Богдана” гість зі зрозумілих причин не розповів, проте зазначив, що нинішнє замовлення дозволяє переглядати кількість замовлення у сторону збільшення, оскільки виробничі потужності українських підприємств спроможні наростити виробництво й мають усі для цього спроможності.

“Треба віддати належне – вона (ред. – САУ “Богдана”) розвивається. Це не побажання, це вже я констатую як факт, що вона розвивається. І дуже будете здивовані, коли побачите результати”, – підкреслив директор “Української бронетехніки”.

Директор “Української бронетехніки” розповів про роботи над новими версіями САУ “Богдана”

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України