Директор Ватиканської обсерваторії: Наука – це вид молитви

Те, що Ватикан має власну обсерваторію, показує, що Церква підтримує науку, яка є «шляхом до зустрічі з Богом як Творцем, є свого роду молитвою». Про це говорив директор Ватиканської обсерваторії, брат Ґай Консольмано, ТІ в інтерв’ю для італійської агенції SIR.

Він розповів про ситуацію, коли він, ще будучи дитиною, грав з мамою в карти і зрозумів, що вона не намагається виграти, а просто прагне в такий спосіб виявити йому свою любов. «Сьогодні, коли я працюю науковцем, зауважую як Бог, а саме Отець, грає зі мною, щоб показати свою любов до нас», – додав американський єзуїт.

Досліджуючи функціонування сонячної системи, брат Консольмано зауважив, що неможливо зрозуміти Творця як елемент створіння, як силу, що заповнює ті елементи, яких бракує в наукових теоріях. «Таким божеством є Зевс, який кидає на землю блискавки – це не наш Бог», – наголошує директор Ватиканської обсерваторії.

На запитання чому він вступив до монашого чину, єзуїт відповів: «Я прагнув робити щось не тільки для себе, але й надати доступ до моїх досягнень іншим». Він зробив це у віці 37 років, коли вже працював в науковій сфері. З того часу він продовжує працювати астрономом, «щоб показувати людям не тільки красу Всесвіту, але й його Творця», інформує wiara.pl. Той факт, що «Церква фінансує проведення нових відкриттів» показує, що спільнота вірних не боїться істини. «Якщо хтось відчуває страх перед реальністю, то в його житті бракує справжньої віри», – додав брат Консольмано.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh