Авторські статті

Після «націоналізації» підприємств в ОРДЛО Україні потрібно поспішити з відповіддю Росії

Дипломат: после «национализации» предприятий в ОРДЛО Украине нужно поспешить с ответом России
Відомий дипломат-міжнародник Вадим Трюхан на своїй сторінці в соцмережі Facebook прокоментував так звану «націоналізацію», а насправді експропріацію Росією, або ще точніше «віджим» українських, не важлива форма власності, важлива реєстрація, активів у ОРДЛО.

«Давайте будемо відвертими і назвемо речі своїми іменами. Це могло статися в будь-який момент і з будь-якого приводу. Навіть дивно, що вже протягом трьох років війни цього ще не сталося», – написав Вадим Трюхан.

За його словами виникає тільки три базових питання, і то далеко не риторичного, а практичного характеру: чому держава три роки нічого не робила, щоб підготуватися до такого сценарію? Що держава збирається робити, щоб компенсувати втрати бюджету, робочих місць? Як держава буде вести себе по відношенню до російських активів, так само форма власності не має значення, яких в Україні явно не менше, ніж на українських окупованих Росією територіях України: Крим, Донбас. «Не забули ми, що принцип взаємності є базовим і універсальним в міжнародному праві?», – резюмував дипломат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.