Портников розкрив справжні цілі Лукашенко

Білоруський президент Олександр Лукашенко, який спростував можливість створення на території своєї країни військових баз інших держав, в дійсності не проявив страху перед агресією Росії. Про це у своїй статті для сайту «Еспресо» написав політичний журналіст Віталій Портников. За його словами, глава держави дуже добре розуміє, що російська військова база в Білорусі «не проти Заходу, вона проти самої країни».

Портников вважає, що, якщо на території Білорусі з’явиться база Росії, її військовослужбовців використовують, щоб організувати переворот у самій цій країні, повалити владу, захопити парламент і приєднати територію Білорусі до Росії.

«Жителі Білорусі злякаються тих же «бандерівців» чи НАТО. Або страшних білоруських націоналістів, які хочуть змусити їх говорити білоруською мовою – це ж реальна тортура! А Лукашенко в щасливий день приєднання до Росії помре від радості. Як помер афганський диктатор Хафізулла Амін, який запросив колись у свою країну «обмежений контингент» радянських військ», – написав журналіст.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh