Авторські статтіНовини

Дієтологи розповіли, як не погладшати після новорічних свят

Вже зовсім скоро почнеться Новий рік, а це означає, що «свято живота» офіційно оголошується відкритим. Багато жінок з жахом чекають закінчення новорічних свят, адже за цей час з легкістю можна набрати кілька зайвих кілограмів із-за пишних застіль.

Дієтологи дали декілька порад, як не погладшати і, якщо вже так станеться, легко скинути зайву вагу. Не варто надто довіряти різним експрес-дієтам, адже з їх допомогою можна нажити собі чимало проблем зі здоров’ям. Ні в якому разі не можна відмовлятися від тваринних білків, адже їх ніяк не замінити рослинними. Потрібно включити в свій раціон курку, нежирну яловичину, яйця, молочну продукцію. Білки допоможуть зберегти вагу без її подальшого набору.

Дуже неправильно – сидіти протягом днів на одному продукті, навіть якщо це будуть яблука або кефір. Краще влаштувати один день в тиждень розвантажувальним, в цей день можна їсти крупи, наприклад гречку.
При схудненні не варто сильно налягати на фрукти, адже якщо їх не їсти разом з білками, то вони викликають процеси бродіння в кишечнику, що призводить до здуття живота.

Також дієтологи рекомендують дотримуватися правила «третини тарілки». Якщо потрібно схуднути, то з кожної порції потрібно відбирати третину і тільки після цього їсти. Таким чином людина зможе їсти все, що хоче, але не переїдати.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України