Авторські статтіЗдоров'я

Дієтологи: Для цукру є більш корисна заміна

Фахівці вважають, що ризик появи проблем зі здоров ям дуже підвищується при надмірній любові до солодощів. Вони провели дослідження, що з цим можна вдіяти.

В результаті дієтологи, які працюють в Університеті Кембриджа, прийшли до висновку, що для звичайного цукру є більш корисна заміна. Зокрема, нею може стати вживання цільного тростинного аналога, що містить мінерали і вітаміни.

Цукор, виготовлений з тростини, на відміну від свого аналога з буряка, не веде також до того, що шкіра починає втрачати пружність, з’єднання є передчасні зморшки.

Також у списку, який підготували дієтологи, входити сироп, приготований з кореня якона. Він може виступити, як непогана альтернатива меду. Коричневий замінник, одержуваний з рису, не містить фруктозу. Для організму це теж буде позитивним знаком.

Є й інші замінники. Це відноситься до ячмінному солодовому сиропу і пальмовій аналогу. Обидва продукти є повністю натуральними і безпечними для здоров’я.

Відвідувачі Мережі вже приступили до обговорення цієї пропозиції. Вони згадали, що за часів СРСР, щоб підтримати економіку братської Кубі, стали закуповувати у неї в масових обсягах тростинний цукор, який заполонивши прилавки замість звичного бурякового.

Люди відразу стали скаржитися на те, що він зовсім не солодкий, та й колір коричневого відтінку, що не цілком приємно.

Таким чином, кілограм цукру за ту ж ціну витрачався набагато швидше. Місцями трохи не почалися «цукрові бунт» і тростинний цукор поступово зник в продажах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.