Дієтологи: Для цукру є більш корисна заміна

Фахівці вважають, що ризик появи проблем зі здоров ям дуже підвищується при надмірній любові до солодощів. Вони провели дослідження, що з цим можна вдіяти.

В результаті дієтологи, які працюють в Університеті Кембриджа, прийшли до висновку, що для звичайного цукру є більш корисна заміна. Зокрема, нею може стати вживання цільного тростинного аналога, що містить мінерали і вітаміни.

Цукор, виготовлений з тростини, на відміну від свого аналога з буряка, не веде також до того, що шкіра починає втрачати пружність, з’єднання є передчасні зморшки.

Також у списку, який підготували дієтологи, входити сироп, приготований з кореня якона. Він може виступити, як непогана альтернатива меду. Коричневий замінник, одержуваний з рису, не містить фруктозу. Для організму це теж буде позитивним знаком.

Є й інші замінники. Це відноситься до ячмінному солодовому сиропу і пальмовій аналогу. Обидва продукти є повністю натуральними і безпечними для здоров’я.

Відвідувачі Мережі вже приступили до обговорення цієї пропозиції. Вони згадали, що за часів СРСР, щоб підтримати економіку братської Кубі, стали закуповувати у неї в масових обсягах тростинний цукор, який заполонивши прилавки замість звичного бурякового.

Люди відразу стали скаржитися на те, що він зовсім не солодкий, та й колір коричневого відтінку, що не цілком приємно.

Таким чином, кілограм цукру за ту ж ціну витрачався набагато швидше. Місцями трохи не почалися «цукрові бунт» і тростинний цукор поступово зник в продажах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh