Діяльністю Новинського мають зайнятися українські спецслужби – митрополит УПЦ МП

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) не виключає, що «православний олігарх» Вадим Новинський фінансує дестабілізацію ситуації в Україні. Такий висновок можна зробити з його інтерв’ю «Главкому», повідомляє «Главком».

Так, на запитання, чим спроможні бізнесмени Новинський, Нусенкіс дестабілізувати ситуацію, Драбинко сказав: «Якщо ми говоримо про підтримку радикальних настроїв, які було засуджено тим же великим Собором на Криті, – не тільки ісламського, а й православного фундаменталізму, якщо такий фундаменталізм отримуватиме фінансові вливання, то, відповідно, він матиме гарне підґрунтя для свого розвитку й дестабілізації».

На його думку, сьогодні на теренах України таке підґрунтя формується. «Висновки можемо робити самі. Специфіка сьогоднішнього часу – це дуже крихкий мир. Дуже обережно потрібно поводитися деяким «слонам у посудних лавках», – сказав митрополит.

Він вважає, що протистояти утворенню такого підґрунтя може сильна держава. «Потрібно, щоби була сильна, міцна держава з відповідними чітко сформульованими завданнями служб, котрі повинні відслідковувати подібні речі і запобігати їм», – сказав Драбинко, зазначивши, що має на увазі спецслужби.

Нагадаємо, 23 червня Новинський в нецензурній формі та за допомогою чотирьох охоронців напав на митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра Драбинка. Митрополит написав заяву в поліцію.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh