Авторські статтіЗдоров'я

Діабет провокує появу раку – вчені

Вчені з Австралії, Великобританії і США після проведених досліджень прийшли до висновку, що цукровий діабет – одне із самих грізних захворювань, яке може викликати онкологію.

Це ендокринологічне захворювання може стати механізмом, який запускає розвиток ракових пухлин в організмі людини. Аналізуючи історії хвороб майже 20 мільйонів чоловік, спеціалісти переконалися в тому, що існує залежність від гендерної приналежності.

Так, жінки-діабетики ризикують захворіти більше, ніж жінки, які не хворіють на діабет. Ймовірність діабетиків захворіти на 27% більше. Для жінок характерний розвиток пухлини в нирках, порожнини рота, шлунку. Лейкозу також схильні хворі на цю хворобу жінки. Для чоловіків цей показник становить 19%. Сильна стати схильна до раку печінки.

Цікаво, що з невідомих причин, які страждають на діабет жінки мають на 6% більше шансів захворіти онкологією будь-якої форми, ніж чоловіки.

Однозначно, що діабет провокує появу раку, роблять висновок вчені. Виявляється, останнім часом хвороба поширюється з епідемічною швидкістю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.