Авторські статтіЗдоров'я

Діабет провокує появу раку – вчені

Вчені з Австралії, Великобританії і США після проведених досліджень прийшли до висновку, що цукровий діабет – одне із самих грізних захворювань, яке може викликати онкологію.

Це ендокринологічне захворювання може стати механізмом, який запускає розвиток ракових пухлин в організмі людини. Аналізуючи історії хвороб майже 20 мільйонів чоловік, спеціалісти переконалися в тому, що існує залежність від гендерної приналежності.

Так, жінки-діабетики ризикують захворіти більше, ніж жінки, які не хворіють на діабет. Ймовірність діабетиків захворіти на 27% більше. Для жінок характерний розвиток пухлини в нирках, порожнини рота, шлунку. Лейкозу також схильні хворі на цю хворобу жінки. Для чоловіків цей показник становить 19%. Сильна стати схильна до раку печінки.

Цікаво, що з невідомих причин, які страждають на діабет жінки мають на 6% більше шансів захворіти онкологією будь-якої форми, ніж чоловіки.

Однозначно, що діабет провокує появу раку, роблять висновок вчені. Виявляється, останнім часом хвороба поширюється з епідемічною швидкістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh