Авторські статті

На Росії лижниці від болю стогнуть, уся траса в крові

На росії тільки “дурні” звертають увагу на погоду. “Сміливі росіяни” люблять долати перешкоди. Мабуть, цим керувалися організатори зимової Спартакіади учнів у Сочі.

У підсумку, 14 лижниць у віці 17-18 років, яких вивели на трасу в густому тумані, не закінчили дистанцію, деякі спортсменки дістали травми і були госпіталізовані, що викликало гнівну реакцію у родичів атлеток.

Про це інформує портал Sport24. До лікарні потрапили дев’ять осіб. Попередньо, у двох лижниць переломи рук, ще семеро дістали сильні забої. Кілька людей звернулися до лікарів самостійно. На відео, яке опублікували в мережі, видно, що самі змагання проходили в жахливих погодних умовах.

При цьому спортсменки та їхні родичі скаржилися на неготовність траси. “У мене постраждала дочка, зараз їдемо на МРТ. Траса просто ла*но! Вона розтанула, там пухкий сніг, а перед змаганнями ще пройшли ратраком. Зі снігу вийшов лід! Кому прийшла ідея проводити там перегони серед дітей? У мене просто не вкладається в голові. Просто угробили дітей! Одна дівчинка приїхала на фініш із закривавленою головою, кров краплями текла по лобі. Когось на ношах несли. Вимагаю покарати всіх!” – сказала мама однієї з лижниць.

“Є дві травми: одна дівчинка отримала черепно-мозкову травму, інша зламала руку. Більше, на щастя, нічого немає. Зараз дівчатка в лікарні”, – прокоментувала ситуацію президент Федерації лижних гонок Росії (ФЛГР) Олена Вяльбе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України