Новини

Детейлінг створює автомобільне сяйво

За зовнішнім виглядом машини можна зробити певні висновки про її власника. Незалежно від марки та моделі чисті й акуратні авто приваблюють. А якщо додати сюди ще спеціальне обслуговування, то відчуття поваги гарантоване. Більшість автовласників регулярно організовують комплексну очищення свого транспортного засобу, наприклад це робить автомийка в Академмістечку.  Але ті, хто дійсно цінують машини, замовляють процедуру детейлінгу. Фахівці автосервісу VRS виконують ці роботи на найвищому рівні.

Більшість автовласників регулярно організовують комплексне очищення свого транспортного засобу, наприклад це робить автомийка в Академмістечку. Але ті, хто дійсно цінують машини, замовляють процедуру детейлінгу. Фахівці автосервісу VRS виконують ці роботи на найвищому рівні.

Особливості детейлінгу

Поняття детейлінгу передбачає повне відновлення зовнішнього вигляду машини. Це не просто мийка корпусу та хімчистка салону. Виконується набагато більший обсяг робіт, який, зокрема передбачає.

  • реставрація пошкоджених місць лакофарбового покриття корпусу;
  • часткове розбирання салону та зовнішніх елементів для повного доступу до всіх ділянок авто з метою суцільного клінінгу;
  • відновлення кольору окремих елементів.

Роботи виконується зазвичай кількома фахівцями. Усе залежить від їхнього обсягу. Навіть детейлінг мийка в Києві передбачає значну кількість операцій. Особлива обережність необхідна під час робіт у салоні. Хімчистка проводиться з підбором необхідних реагентів відповідно до оброблюваних матеріалів. Якщо додати сюди обробку всіх пластикових, металевих та шкіряних частин, то автомобільний салон приблизно в такому ж стані, в якому був після виходу з конвеєра.

Як це проходить

Щоб дізнатись всі можливості автосервісу VRS відносно детейлінгу краще особисто поспілкуватися з менеджером компанії. Крім основних послуг в цьому напрямку, можна змінити й дизайн авто. Усі випадки індивідуальні, але фахівці СТО допоможуть вибрати оптимальне рішення. Забезпечити транспортному засобу новий вигляд можливо за допомогою:

  • тонування автомобіля;
  • нанесення захисних плівок з дизайнерською функцією;
  • оформлення корпоративного стилю та комерційне брендування.

Універсальним варіантом є полірування кузова. Спеціальне обладнання та витратні матеріали більш високої якості зроблять автомобіль дуже привабливим. Процедура усуває всі подряпини, поверхня кузову стає майже дзеркальною. Після цього мийка авто в Києві дуже проста.

Детейлінг може продовжити ресурс експлуатації машини. За допомогою спеціальної плівки забезпечується антигравійний захист днища.

Якщо у клієнта є особливі побажання щодо нового вигляду авто, то персонал автосервісу VRS зробить все, щоб досягти потрібного результату.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України