Авторські статтіЗдоров'я

Десять несподівано небезпечних ліків

Всім відомо, що багато лікарських препаратів можуть бути надзвичайно небезпечними, якщо приймати їх не за інструкцією або без консультації лікаря. До них також відносяться ліки з «чистою репутацією, які ми приймаємо, не задумуючись. Обережність не зашкодить навіть при прийомі аспірину!

У якихось препаратах є неприємні побічні ефекти, а інші повсякденні таблетки можуть навіть вбити. Ретельно вивчений список протипоказань може уберегти від цього.

10 ліків, на які потрібно звернути пильну увагу

1. Безсумнівно, антибіотики врятували багато життів, але це не панацея від усіх хвороб. Приймати їх при будь-якій застуді може бути дуже небезпечним, так як виробляється стійкість організму до антибіотиків. При цьому виробляються стійкість до антибіотиків і вразливість до мікроорганізмів.

2. Статини — препарати, що дозволяють знизити рівень холестерину в крові, рекламовані як абсолютно безпечні. Але побічні ефекти вельми вражають: діабет, відмова печінки, пошкодження мозку і смерть.

3. Антидепресанти містять нейромедіатор серотониин, який відповідає за гарний настрій. Але тривале застосування антидепресантів може викликати стан, назв «акатизія», нервовий розлад, що вимагає постійного руху. Запущена форма акатизії часто призводить до суїциду.

4. Разріджувачі крові (антикоагулянти) послаблюють активність згортаючої системи крові і перешкоджають утворенню тромбів. При неправильному дозуванні навіть невелика подряпина може викликати сильну кровотечу, що веде до смертельного результату.

5. Парацетамол, він же ацетамінофен — одне з найпопулярніших знеболюючих і жарознижуючих засобів. При цьому мало хто знає про небезпеку його передозування, що веде до незворотних пошкоджень печінки і смерті.

6. Кортизон є ефективним засобом у боротьбі з хронічної надниркової недостатністю і допомагає у відновленні організму після спортивних травм, але при тривалому використанні може призвести до істотного шкоди: діабет, розрив сухожиль, катаракти, остеопороз.

7. Хіміотерапевтичні засоби призначені для боротьби з раком, і по суті є отрутою, що вбиває в організмі як хворі, так і здорові клітини. Невірне використання хіміотерапевтичних засобів веде до швидкої і досить болісної смерті.

8. Бета-адреноблокатори використовуються для зниження кров’ю трав’яного тиску, при лікуванні серцевої аритмії та гіпертензії. Але варто помилитися з дозою, і тиск знизитися занадто сильно, а ви заробите гіпотонію. В побічні ефекти також входити імпотенція.

9. Аспірин — дуже популярні ліки, щоб збити температуру або послабити головний біль. Альо передозування аспірину неймовірно небезпечна. Аж до внутрішніх кровотеч і паралічу дихальних шляхів.

10. Целекоксиб використовується як протизапальний і анальгезуючий засіб при артриті та інших запаленнях суглобів, а також в якості експериментального препарату проти раку. Альо його високі дози, що приводить до навантаження на серце і високому ризику серцевого нападу

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.