Авторські статтіЗдоров'я

Вчені назвали продукт, який ідеально знімає стрес

Експерти впевнені, що психосоматичний стан безпосередньо залежить від раціону людини.

Вчені з Гарвардського Університету назвали ідеально знімає стрес продукт. Виявилося, що цей продукт підходить під категорію «дешево і сердито», оскільки експерти впевнені, що саме яйця можуть блокувати гормон адреналіну з самого ранку.

Для проведення даного експерименту були задіяні три групи людей. Перші харчувалися сніданком, який включав у собі курячі яйця, другі їли вівсянку швидкого приготування, а треті – вівсянку грубого помелу. З’ясувалося, що людина, що вживає яйця на сніданок, більш стресостійкий, ніж його колеги з інших груп.

Справа в тому, що надниркові залози здатні виробляти адреналін, який має більш просту назву – «гормон стресу». А яйця, які містять білок і ряд корисних елементів, не дають органу зробити своє «підступне» справу.

А вісь вівсянка може навіть трохи нашкодити. Виявилося, що після вживання пластівців організм починає переносити різкі перепади рівня цукру в крові, що не може позитивно вплинути на здоров’я в цілому. Саме тому людина може довгий час перебувати у стресі, не розуміючи дійсної причини цього.

Зазначимо, що вчені давно говорять про користь яєць, оскільки в них містяться вітаміни В, С, D, Е, а також корисні амінокислоти. Особливо корисними вважаються наявні в них залізо, фосфор, йод і селен.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України