Авторські статті

Держдепартамент США вважає, що Київ виконує мінські угоди

    Сполучені Штати вважають, що Київ виконує мінські домовленості щодо врегулювання ситуації на Україні, а ополченці на сході республіки, що користуються підтримкою Росії, – поки не виконують. Про це заявив у п’ятницю офіційний представник держдепартаменту США Джефф Ратке у зв’язку з візитом помічника держсекретаря у справах Європи і Євразії Вікторії Нуланд в українську столицю.

Він нагадав, що раніше на цьому тижні держсекретар Джон Керрі після візиту в Росію говорив, що зараз “настав критично важливий момент для виконання Росією і сепаратистами (так адміністрація США традиційно називає ополченців – прім.ТАСС) своїх зобов’язань відповідно до мінських домовленостей”. “Українські лідери продовжують виконувати свої зобов’язання на основі мінських домовленостей, проводячи за покликом свого народу, яке прозвучало на майдані, найширші реформи з часу здобуття країною незалежності”, – сказав американський дипломат.
“Триваючий візит до Києва помічника держсекретаря Нуланд і її дискусії з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і президентом Петром Порошенко підтвердили намір Сполучених Штатів і далі надавати повну підтримку Україні в збереженні її суверенітету і територіальної цілісності”, – зазначив далі Ратке. “Ми, як і раніше підтримуємо народ України і підтверджуємо нашу прихильність необхідності збереження єдності України, до складу якої повинні входити Крим і всі інші регіони”, – заявив представник держдепартаменту США.

ТАСС

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України