Економіка

Державне підприємство «Антонов» отримало кредитні кошти на будівництво пожежного літака Ан-32П

Державне підприємство «Антонов» отримало кредитні кошти для виробництва спеціалізованого повітряного судна Ан-32П

Кредит українському авіабудівнику було надано акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» («Укрексімбанк»).

Пожежний літак буде побудовано в інтересах авіації Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Між банком і підприємством було укладено довгостроковий договір на фінансування виробництва протипожежного літака Ан-32П для ДСНС України», – повідомили в «Укрексімбанк».

Ця угода є одним з етапів створення європейського авіаційного хабу пожежної безпеки, який дозволить оперативно реагувати на інциденти зі стихійними лихами та техногенними аваріями в Україні та інших регіонах.

«Укрексімбанк» надасть кредит на будівництво пожежного літака Ан-32П

Фото: ДСНС України

Фінансування здійснюється коштом кредитів (позик) під державні гарантії для виконання Програми підвищення обороноздатності й безпеки держави в частині оснащення Державної служби України з надзвичайних ситуацій сучасною авіаційною технікою.

Державні гарантії надаються Держпідприємству «Антонов» для залучення кредиту на будівництво нового літака. Підприємство зможе використати до 470 млн гривень кредитних коштів.

Про Ан-32П

Літак Ан-32П призначений для гасіння лісових пожеж, транспортування і десантування пожежників і спеціального спорядження, обладнання та вантажів, необхідних для їхньої роботи.

Пожежний літак Ан-32П здатний нести із собою приблизно 8000 літрів вогнегасної рідини у чотирьох зовнішніх змінних баках.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України