Авторські статті

Державна прикордонна служба повинна мати самостійний статус

Кандидат в Президенти від партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, Державна прикордонна служба України повинна мати самостійний статус, а не підпорядковуватися Міністерству внутрішніх справ.
Про це вона заявила під час відвідування Хмельницької національної академії Державної прикордонної служби.
Під час зустрічі з особовим складом мотомеханічної групи, яка має вирушити на захист східного кордону України, Тимошенко наголосила, що головне завдання – це докорінно змінити військову доктрину, побудувати потужну та сучасну армію, зробити прикордонну службу самостійною від МВС.
Юлія Тимошенко звернулася до курсантів, які поїдуть на захист державного кордону, з проханням “захистити Україну в цей важкий момент”.
“Я вірю в вас. Я бачила як вас вчать. Я відчула, що навіть стіни академії дихають патріотизмом і відданістю Україні. Я вірю, що ваші серця так само дихають”, – наголосила вона.
“Ви наша гордість, ви наша сила, і я прошу вас: зробіть так, щоб жоден агресор більше не вторгся на територію нашої рідної землі”, – додала вона, звертаючись до курсантів.
Юлія Тимошенко передала курсантам вітання від всіх матерів України та висловила впевненість, що курсанти готові стати на захист країни.
Лідер “Батьківщини” звернулася до присутніх зі словами “Слава Україні!”, на що курсанти відповіли “Героям слава!”.
Під час відвідування академії Державної прикордонної служби України Юлія Тимошенко оглянула навчальні аудиторії, поспілкувалася з курсантами, студентами та викладачами.
Вона наголосила, що прикордонні війська виявилися найпотужнішою силою нашої держави і підкреслила, що фінансування прикордонних військ має бути пріоритетним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України