Авторські статтіНовини

Держприкордонслужба вжила заходів щодо переміщення вантажів до ТОТ Криму

На початку листопада Президент України направив до Кабінету Міністрів листа, в якому запропонував невідкладно утворити робочу групу для всебічного аналізу питання щодо припинення вантажного транспортного сполучення та товарообігу з Кримом і підготувати проект відповідного рішення, а також ухвалити рішення про забезпечення тимчасового припинення вантажного автомобільного й залізничного сполучення.

Учора Кабінет Міністрів України прийняв рішення про тимчасову заборону переміщення вантажних потоків на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.

У зв’язку з цим Держприкордонслужба продовжила виконання завдань щодо заборони переміщення через адміністративний кордон з тимчасово окупованою АР Крим вантажів та товарів залізничним і автомобільним транспортом. Особливу увагу буде приділено суднам, чиї напрямки руху пролягають поблизу півострова, аби не допустити переміщення товарів морським транспортом. Також будуть вжиті заходи щодо посилення контролю за підтриманням правопорядку і режиму в контрольних пунктах в’їзду-виїзду.

Відповідне розпорядження Адміністрація Держприкордонслужби уже направила до органів охорони кордону, які виконують завдання на адмінмежі.

Окрім цього розпорядження передбачає комплекс організаційних та практичних заходів, які направлені на забезпечення виконання прийнятого Урядом рішення. Зокрема, ініційовано проведення координаційних нарад із представниками відповідних правоохоронних органів, контрольних служб, громадських та волонтерських організацій щодо опрацювання «дорожньої карти» виконання прийнятого Урядом рішення.

Державна прикордонна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.