Новини

Держприкордонслужба продовжує посилені режимні заходи на адмінмежі з АР Крим

Відповідно до визначених Президентом України завдань, Держприкордонслужба продовжує посилювати заходи щодо дотримання правопорядку та протидії злочинності на всіх ділянках кордону, в тому числі і на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим. Цю роботу Держприкордонслужба проводить у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами та підрозділами ЗСУ.

Зокрема, з метою запобігання дестабілізації обстановки у східних та південних регіонах України прикордонним відомством розроблено додаткові тимчасові режимні обмеження, які були затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ від 07.09.2015 № 1075 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 30 вересня 2015 року за № 1168/27611.

Так, на ділянці відповідальності Херсонського та Бердянського прикордонних загонів Азово-Чорноморського регіонального управління посилюється контроль за підтриманням правопорядку і режиму з метою недопущенням протиправних дій поза контрольними пунктами в’їзду-виїзду та пропуском громадян через адмінмежу. Зокрема, діє заборона щодо польотів легкомоторних літальних апаратів без завчасного інформування прикордонних підрозділів до початку їх проведення, не дозволяється вихід з пристаней, причалів, баз для стоянки і з пунктів базування та плавання маломірних суден, інших плавзасобів, суден рибного господарства в позанавігаційний період і темну пору доби. Також діє низка інших тимчасових обмежень.

Крім того, продовжується виконання завдань щодо заборони переміщення через адміністративну межу з тимчасово окупованою АР Крим вантажів та товарів залізничним і автомобільним транспортом, а також недопущення переміщення товарів морським транспортом.

Вживаються заходи, направлені на протидію протиправній діяльності. Так, на ділянці відділу «Генічеськ» в ході реалізації оперативної інформації прикордонники Бердянського загону у взаємодії із працівниками рибоохорони виявили двох громадян України, які здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову. На час затримання порушники уже виловили майже сотню рибин пеленгаса на суму більше 60 тисяч гривень.

Загалом обстановка на адмінмежі з АР Крим залишається контрольованою.

Державна прикордонна служба України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.