Новини

Держприкордонслужба продовжує впроваджувати кращі практики інтегрованого управління кордонами

Черговим етапом пошуку ІТ-рішень у сфері аналізу ризиків стало завершення реалізації спільного проекту «Допомога Державній прикордонній службі України в боротьбі з терористичними загрозами».

Заходи проекту проводились як в Україні, за участі основних суб’єктів боротьби з тероризмом, так і в Литовській Республіці, зважаючи на існуючий потенціал у цій сфері прикордонної служби та національної поліції Литви.

Головним здобутком спільної роботи українських та литовських експертів стало формування технологічних вимог до автоматизації  профілювання ризиків з огляду на реалізовані у Литві ІТ-рішення та з урахуванням українського національного досвіду.

Варто нагадати, що це вже не перший проект, який реалізується спільно Координатором проектів ОБСЄ та ДПСУ для підвищення спроможностей ДПСУ в сфері роботи з інформацією, аналізу ризиків та протидії терористичним загрозам на державному кордоні.

Держприкордонслужба продовжує впроваджувати кращі практики інтегрованого управління кордонамиДержприкордонслужба продовжує впроваджувати кращі практики інтегрованого управління кордонамиДержприкордонслужба продовжує впроваджувати кращі практики інтегрованого управління кордонамиДержприкордонслужба продовжує впроваджувати кращі практики інтегрованого управління кордонами

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України