Держмитслужба та Університет митної справи та фінансів підписали договір про співпрацю

24 липня Державна митна служба України та Університет митної справи та фінансів (далі – Університет) підписали договір про співробітництво. Держмитслужба та Університет домовились про встановлення та розвиток співпраці з метою здійснення наукової та науково-технічної діяльності.

Обидві сторони будуватимуть свої відносини на основі принципів рівноправності, законності, взаємодопомоги, взаємних інтересів, гласності та дотримання суспільних інтересів.

За договором Університет здійснюватиме підвищення кваліфікації працівників, займатиметься підготовкою науково-педагогічних кадрів, погоджуватиме терміни проходження практик для студентів тощо. 

Держмитслужба натомість надаватиме матеріали для курсових робіт студентів, проводитиме стажування викладачів, забезпечуватиме Університет базами навчальної, виробничої та переддипломної практики. 

Підписання цього договору сприятиме кращій підготовці майбутніх фахівців з митної справи, збільшенню практичних знань у студентів та поглибленню роботи між Митницею та Університетом. 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh