Державна прикордонна служба України розвиває співпрацю з Державним бюро розслідувань

З моменту, як в Україні наприкінці минулого року розпочало свою роботу Державне бюро розслідувань, Держприкордонслужба активно співпрацює із цим центральним органом виконавчої влади , повідомляє ДПСУ Голосу українською.

Саме ДБР здійснює правоохоронну діяльність в контексті запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів, в тому числі проти встановленого порядку несення військової служби (військових злочинів), крім злочинів, передбачених статтею 422 Кримінального кодексу України.

Державна прикордонна служба України закладає основи для співпраці із ДБР не лише в контексті протидії корупції та іншим фактам зловживання персоналу відомства, але й в контексті протидії злочинності на державному кордоні. І в цьому напрямку вже також є конкретні результати роботи.

Аби обговорити засади цієї взаємодії, сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби відбулася зустріч керівництва прикордонного відомства з керівником Третього управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідування військових злочинів) Державного бюро розслідувань Артемом Бугайцем.

Під час зустрічі акцентувалася увага на основних питаннях організації співпраці задля недопущення та виявлення, розкриття і розслідування військових злочинів. Крім того, Петро Цигикал та Артем Бугаєць наголосили на спільних кроках в даному напрямку і необхідності розроблення відповідних нормативних документів.

Сторони запевнили одна одну у готовності спільно працювати задля протидії організованій злочинності на кордоні та втягуванню прикордонників у протиправну діяльність.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh