Економіка

Держава відшкодувала витрати авіаперевізникам за повернення українців додому весною 2020 року

Міністерство інфраструктури України забезпечило часткове відшкодування витрат, які понесли українські авіакомпанії у березні 2020 року.

Тоді авіаперевізники здійснювали міжнародні авіарейси на нерегулярній основі з метою повернення українських громадян додому у зв’язку із запровадженням карантинних обмежень. «Українським авіаперевізникам відшкодовано понад 60,7 млн грн за виконання нерегулярних міжнародних авіарейсів весною 2020 року.

Особливістю цих рейсів було те, що вони вилітали з України без пасажирів – тобто без комерційного завантаження. Основним завданням тоді було максимально оперативно повернути українських громадян додому в умовах, коли країни по всьому світу запроваджували жорсткий локдаун. Я дуже вдячний українським авіакомпаніям за те, що тоді вони змогли максимально швидко відповісти на глобальні виклики. У таких критичних ситуаціях держава не має необхідної гнучкості для швидкого прийняти рішень, щоб відповідати на подібні загрози.

Це один із яскравих прикладів того, чому Україні у сучасному світі потрібен державний авіаперевізник Ukraine National Airlines» — розповідає Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України. Кошти відшкодовано чотирьом українським авіакомпаніям: ТОВ «Авіакомпанія Скайап», ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна», ТОВ «Авіаційна компанія «Роза вітрів» та ПАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України