Політика

Депутати знову пропонують денонсувати угоду щодо перебування російського флоту в Україні

Сьогодні у Верховній Раді зареєстровано проект Закону про денонсацію угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України.

Автором документа є народний депутат від фракції “Батьківщина” Володимир Яворівський.

В даний час текст законопроекту на офіційному сайті Верховної Ради України відсутня.

Нагадаємо, що 19 червня Верховна Рада відмовилася денонсувати угоду між Україною і Російською Федерацією щодо перебування Чорноморського флоту на території України. За таке рішення проголосували 153 народних депутата.

Зазначеним документом передбачалося денонсувати угоду між Україною і РФ щодо перебування Чорноморського флоту на території України.

Як зазначив у своєму виступі представник Президента у ВР Юрій Мірошниченко, законопроект нардепа Володимира Яворівського про денонсацію угоди між Україною і РФ щодо ЧФ, за висновками головного науково-експертного управління апарату ВР, суперечить Віденській конвенції. Нардеп, також посилаючись на висновки Бюджетного комітету парламенту, зазначив, що денонсування зазначеної угоди призведе до скорочення “надходжень до державного бюджету”.

Нагадаємо, що вказана угода була підписана 21 квітня 2010 р. в Харкові, а ратифікована парламентом 27 квітня 2010. Вона передбачає продовження терміну базування ЧФ в Україні до 2042 року.

Gazeta.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.