Авторські статті

Депутати вимагають від ГПУ порушити справу проти депутатів Колесніченка, Царьова та Януковича-молодшого за державну зраду і сеператистські вислови

“УДАР” вимагає від Генпрокуратури порушити справу  проти народних депутатів, зокрема, Царьова, Колесніченка і Януковича-молодшого за державну зраду і сеператистські вислови. Про це заявила народний депутат від “УДАРу” Ірина Геращенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради. 

“Ми вимагаємо від ГПУ порушити справу за державну зраду і сеператистські вислови депутатів України, які останні дні на всіх каналах Росії скачуть та святкують якусь перемогу, і в сесійній залі не з’являються два місці. Їх прізвища всім відомі: це Царьов, Колесніченко, Янукович-молодший та інші. ГПУ має надати відповідні справи нам у Верховну Раду, щоби ми офіційною більшістю позбавили цих людей повноважень депутатів”, – відзначила Ірина Геращенко.Депутат підкреслила, що парламент повинен терміново ухвалити закон про тимчасово окуповану територію. “Відповідний законопроект Віталій Кличко і партія “УДАР” підготували, сьогодні він буде зареєстрований. Ми звертаємося до голови Верховної Ради з проханням надати доручення комітетам ВР терміново його розглянути”, – зазначила Геращенко.Вона також наголосила, що вкрай важливо якнайшвидше вирішити долю військовослужбовців, які зараз перебувають в Криму, і їхніх родин. І парламент повинен ухвалити відповідне рішення. Крім того, депутат звернулася до ГПУ з вимогою розглянути депутатський запит Геращенко щодо впровадження цензури на телеканалі УТ-1 за період 2013- початок 2014 рр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України