Економіка

Депутати ВРУ вернули доплати військовим, працівникам ДСНС та поліцейським

Доплати повернули не лише військовим, а й працівникам ДСНС та поліцейським.

Депутати Верховної Ради прийняли сьогодні законопроект №8312, який повертає військовим доплату у розмірі 30 тисяч гривень.

За заявою нардепа Олексія Гончаренка, за цей законопроект проголосували 277 народних депутатів. Згідно з рішенням, доплати будуть діяти до кінця періоду воєнного стану і повернені будуть не лише військовим, а й працівникам ДСНС та поліцейським.

Ярослав Железняк уточнив, що рішення передбачає повернення надбавки захисникам за рахунок економії на скороченій зарплаті для держслужбовців та менеджменту держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат). Однак, він зазначив, що щоб повернення надбавок спрацювало, необхідно змінювати бюджет, оскільки обмеження на зарплати до 10 мінзарплат не є достатньою економією.

За новим порядком, встановленим з 1 лютого, виплати премій військовим залежать від районів їх перебування, складності та специфіки виконання бойових чи спеціальних завдань. Зокрема, надбавку в 100 тисяч гривень отримують усі, хто виконує бойові завдання на передовій, а 30 тисяч гривень – ті, хто працює на фронті, але не бере участі в боях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України