Депутати Верховної Ради повинні негайно провести консультації із своїми колегами з Держдуми Росії щодо врегулювання ситуації в Криму

Верховна Рада може і повинна зіграти позитивну роль у врегулюванні ситуації в Криму. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Віктор Пинзеник під час пленарного засідання. 

Пинзеник закликав всіх депутатів утриматися від радикальних заяв, які можуть лише поглибити кризу. “В парламенті є думаючі люди. Ми здатні ухвалювати рішення, які врегулюють ситуацію. Ми не допустимо виступів з трибуни Верховної Ради, які провокують нагнітання ситуації”, – сказав Віктор Пинзеник.

“Ударівець” зауважив, що парламент повинен “дати чіткий сигнал Криму” щодо налаштованості вирішення проблеми. Крім того, додав Пинзеник, українсько-російська міжпарламентська група повинна провести консультації. “Пропонуємо відправити наших депутатів для розмови з російськими колегами з Держдуми. Крім того, повинна бути сформована група з фахівців для переговорів з владою Криму. Нам потрібен діалог”, – сказав народний депутат.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh