Авторські статті

Депутати Верховної Ради повинні негайно провести консультації із своїми колегами з Держдуми Росії щодо врегулювання ситуації в Криму

Верховна Рада може і повинна зіграти позитивну роль у врегулюванні ситуації в Криму. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Віктор Пинзеник під час пленарного засідання. 

Пинзеник закликав всіх депутатів утриматися від радикальних заяв, які можуть лише поглибити кризу. “В парламенті є думаючі люди. Ми здатні ухвалювати рішення, які врегулюють ситуацію. Ми не допустимо виступів з трибуни Верховної Ради, які провокують нагнітання ситуації”, – сказав Віктор Пинзеник.

“Ударівець” зауважив, що парламент повинен “дати чіткий сигнал Криму” щодо налаштованості вирішення проблеми. Крім того, додав Пинзеник, українсько-російська міжпарламентська група повинна провести консультації. “Пропонуємо відправити наших депутатів для розмови з російськими колегами з Держдуми. Крім того, повинна бути сформована група з фахівців для переговорів з владою Криму. Нам потрібен діалог”, – сказав народний депутат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.