Авторські статті

Депутати-свободівці заблокували в друкарні тираж “Голосу України” із диктаторськими “законами”

20 січня 2014 року видавництво “Мегаполіграф” надрукувало наклад газети “Голос України”, де опубліковано диктаторські “зЕкони” режиму Януковича. В друкарні, що розташована за адресою: вул. Марка Вовчка, 12/14, перебувають народні депутати від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко, Андрій Мохник, Олексій Кайда, Ігор Янків та Юрій Сиротюк. Парламентарі блокують вивезення тиражу видання.

Закони, що введені в дію, призначені зупинити мирні протести на Майдані, що показують рішучість українського народу жити у вільному, справедливому та демократичному суспільстві. Замість того, щоб вести конструктивний діялог зі своїми громадянами, уряд придушує ці протести через репресії, цензуру та залякування.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто хоче добратися у Києв на Майдан та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України