Депутати, які не підтримали закон про люстрацію, зраджують Майдан

Усі народні депутати, які сьогодні не голосували за внесення до порядку денного законодавчих ініціятив щодо проведення люстрації в Україні, зраджують ідеї Майдану і повторюють глобальні помилки “помаранчевих” політиків. Про це 9 квітня 2014 року заявив народний депутат від ВО “Свобода” Анатолій Вітів, коментуючи провал голосування про включення до порядку денного сесії проєктів законів щодо проведення люстрації в Україні.

“Україна потребує системного перезавантаження і очищення влади. Лише подолавши катастрофічні наслідки колоніяльного минулого і усунувши з державного апарату та инших органів корумпованих, продажних осіб, ми зможемо розраховувати на зміни. Без люстрації побудова високорозвиненої країни неможлива. Тому усі депутати, які не голосують за проведення люстрації, прирікають державу на корупцію, загнивання і бідність та грають на боці Кремля, а також його п’ятої колони – комуністів і Партії регіонів”, – зазначив націоналіст.

Анатолій Вітів наголосив, що ВО “Свобода” послідовно виступає за проведення масштабної люстрації. Ще 2005 року Олег Тягнибок подавав відповідний законопроєкт, який також не було підтримано.

“Після Помаранчевої революції люстрацію не було проведено. Тоді відповідний закон провалили. Як наслідок – у державі не відбулося системних змін. Попередні слуги режиму залишилися на посадах. Ідеї революції було зраджено і забуто. Саме відсутність люстрації привела до влади Януковича і стала запорукою встановлення злочинного бандитського режиму. Чим це обернулося для України – бачимо зараз. Ми не маємо права повторити помилки “помаранчевих”. Люстрація має відбутися. Це одна з основних вимог Майдану. “Свобода” буде боротися за її втілення і не дозволить зрадити Майдан!”, – підкреслив депутат-свободівець.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh