Авторські статті

Депутат вимагає негайно призупинити військове співробітництво з Росією

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони свободівець Юрій Сиротюк звернувся до виконувача обов’язків Генерального директора державної компанії “Укроборонпром” Сергія Аверченка із закликом негайно призупинити поставки військової техніки до Російської Федерації та переглянути усі військові контракти, що їх виконує Україна для держави-агресора.

У зверненні депутата-свободівця до в. о. Гендиректора ДК “Укроборонпром” зазначено: “У зв’язку з початком військової агресії проти України з боку Російської Федерації, збільшенням присутности російських військовослужбовців та російської військової техніки на території України, що призвела до окупації частини української території, постійного нарощенням військово-технічного потенціялу Росії, чому сприяли поставки Україною до Російської Федерації військової техніки та її компонентів, та з метою забезпечення національної безпеки України слід негайно призупинити поставки військової та спецтехніки, спеціяльних виробів для її виробництва та инших виробів військового призначення до РФ, які Україна зобов’язана поставити відповідно до попередньо укладених договорів”.

Депутат закликає негайно призупинити надання послуг військового призначення, зокрема, ремонту, технічного обслуговування тощо, технологій військового призначення, технічних даних та технічної допомоги Російській Федерації, які Україна раніше зобов’язалася надати. Також необхідно переглянути усі укладені контракти щодо військово-технічного співробітництва і торгівлі товарами військового призначення між Україною та Росією та не підписувати инших.

“Україна і Росія уже практично місяць перебувають у стані війни. Зважаючи на брутальну агресію Кремля проти України, військове та військово-технічне співробітництво з Росією вже згорнули США і країни ЕС. У той же час Україна і досі виконує військові замовлення для держави-агресора. Це абсолютно неприпустимо! Слід негайно розірвати будь-яке співробітництво з Москвою в цьому напрямку”, – заявив Юрій Сиротюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України