Авторські статті

Депутат Царьов відмовився брати книгу “Історія України” в подарунок

Депутат Царьов відмовився брати книгу “Історія України” в подарунок. Одіозний кандидат у президенти Олег Царьов не зміг назвати ведучому телеканалу hromadske.tv Роману Скрипіну дату початку Другої світової війни.

З приводу цього активісти хотіли у ВР вручити книгу “Історія України” Олегу Царьову, але він відмовився від такого подарунка. Шкода. Однозначно вона б додала мозгів кандидату в Президенти. Ну що поробити, як людина і так перевершує Януковича разом з Азаровим та інтелектуальних книг не потребує.

Під час ефіру, у процесі розмови, Царьов згадав «Волинську різанину», як приклад «бандерівської» ідиологии, що вчиняє розправи над сьогодняшнім російськомовним населенням України.

Однак, після запитання ведучого «Коли почалася Друга світова війна?» у повітрі зависла незручна пауза, ведучий кілька разів повторив запитання, нарешті регіонал видавив із себе: «41 рік».

Причому на уточнююче зауваження Скрипіна про те, що чи не з «розділу Польщі у 1939 році почалася Друга світова війна?», представник «регіонів» категорично заявив: «Ні, війна почалася у 41 році».

Більш того, Царьов, який прийшов на інтерв’ю, зажадав від ведучого Громадського, щоб той відповідав на питання Царьова. Проте така постановка питання суперечить такому жанру публіцистики, як інтерв’ю.

Раніше регіонал заявляв, що планує виграти президентські вибори, тому, що у нього «досить хороші» шанси на перемогу. Своїм російськомовним виборцям він пообіцяв повний захист, незалежно від місця проживання.

«Треба зробити так, щоб від нас не бігли люди, країна – не концтабір, її не обнесешь колючим дротом. Треба зробити так, щоб кожен, хто проживає в Україні, відчував себе захищеним, незалежно від того, на якій мові він говорить, де проживає – на Заході чи Сході», – декларував свою позицію Царьов.

Нагадаємо, на з’їзді Партії Регіонів кандидатуру Олега Царьова на пост президента підтримав лише один чоловік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України