Новини

Депозит від УкрСиббанку це – початок плідної і довготривалої співпраці

Якщо ви розмірковуєте над відкриттям депозитного вкладу для зберігання та примноження власного статку, варто ретельно підійти до вибору банку. Першочергово треба звернути свою увагу на його репутацію, історію та надійність. За цими критеріями УкрСиббанк посідає одне з найперших місць серед інших значних банків України.

 

Історія УкрСиббанку бере свій початок з міжнародної банківської групи BNP Paribas, яка нараховує 200-річну історію існування. Саме це вказує на стабільність банківської системи, а участь в Фонді гарантування вкладів фізичних осіб – на її платоспроможність. Депозити від УкрСиббанку – це надійне та прибуткове заощадження, яке забезпечить відчуття власної впевненості та безпеки.

УкрСиббанк пропонує декілька варіантів вкладів аби задовольнити різноманітні смаки навіть найвимогливіших клієнтів.

«Активні гроші плюс»

Поєднання функціональних особливостей платіжної картки та прибуткового вкладу здійснює вклад «Активні гроші плюс». З одного боку за допомогою банківської картки у вас буде постійній доступ до рахунку, готівку з якого можна зняти без комісій та за гнучким тарифним планом. А на решту коштів залишених на депозитному вкладі ви отримаєте найвищу відсоткову ставку.

«Надійний статок»

Якщо вам необхідна виплата відсотків кожного місяця, депозитний вклад «Надійний статок» забезпечить вам регулярну видачу готівки й водночас – збереження вашого заощадження. Депозит можна оформлювати на терміни від 1 календарного місяця до 2 років, в гривні або доларах США.

«Гарантований капітал»

Примноження власного капіталу шляхом оформленні депозиту і зняття відсотків або, після закінчення терміну вкладу, й усіх коштів – це традиційний варіант заощадження, який обирають більшість вкладників через його зручну та просту систему. Відсоток на депозиті «Гарантований капітал» можна підвищити шляхом участі в програмі заохочення вкладників.

«Щасливий вік»

Для людей похилого віку розроблена спеціальна програма депозитного вкладу. В ній враховано всі потреби пенсіонерів – це і можливість самостійно розпоряджатися власними коштами, і, водночас, можливість отримувати прибуток. В «Щасливому віці» передбачена система поповнення рахунку та перерахування на нього відсотків після завершення строку дії депозитного контракту.

«Персональний план збагачення»

Заощадження у вигляді «Персонального плану збагачення» – це інвестиція у майбутнє. Такий вид вкладу передбачає накопичення коштів та їх примноження завдяки нарахованим відсоткам, і зводить нанівець необхідність обтяжувати себе банківськими кредитами для отримання грошей на весілля, подорож, будинок, машину.

«Активні гроші»

Завдяки вкладу «Активні гроші» ви завжди будете мобільним, адже тепер ви отримали можливість без обмежень накопичити, поповнити або зняти з банківського рахунку усі кошти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України