Право

Департаментом боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби в зоні діяльності Черкаської митниці виявлено спробу ввезення елітного автотранспортного засобу

Департаментом боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби в зоні діяльності Черкаської митниці виявлено спробу ввезення елітного автотранспортного засобу марки «Mercedes-Benz S 350 d 4 MATIC» вартістю 2 306 470 гривень (72 000 євро) з порушеннями митних правил.

Так, за результатами проведеного Департаментом аналізу переміщення на митну територію України автотранспортних засобів виявлено високі ризики ввезення черкаським підприємством елітного автомобіля з можливими порушеннями законодавства з питань митної справи.

У зв’язку із зазначеним, Департаментом направлено терміновий запит про надання адміністративної допомоги до митних органів Федеративної Республіки Німеччина. Завдяки налагодженій співпраці та тісним робочим відносинам, протягом декількох діб отримано відповідь на вказаний запит.

Відповідно до отриманої відповіді та німецької експортної митної декларації вартість автотранспортного засобу згідно з отриманими документами становить 72 000 євро та умови поставки не відповідали заявленим у митній декларації.

За даним фактом Черкаською митницею складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 483 Митного кодексу України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю).

Товар «Mercedes-Benz S 350 d 4 MATIC» вартістю 2 306 470 гривень вилучено на склад митниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України