Новини з Австрії

150 тисяч австрійців повернулася на роботу після завершення локдауну

В Австрії з 19 травня відкрилися підприємства громадського харчування, сфер туризму і культури. Уряд країни впевнений, що до середини літа ситуація з коронавірусом повністю стабілізується. Про це повідомляється на офіційному сайті федерального канцлера країни.

«Це день радості після багатьох місяців зневіри. Компанії можуть знову почати працювати, і тепер 150 000 осіб повернули зайнятість », – заявив канцлер Себастіан Курц.

«Разом з усіма австрійцями ми, федеральний уряд, теж раді, що сьогодні, нарешті, країна змогла завершити обмеження, – впевнено продовжив він. – На щастя, останнім часом захворюваність COVID-19 різко знизилася, в той час як число людей, які пройшли вакцинацію, різко зросло ».

Політик зазначив, що в даний момент число знову виявлених випадків коронавірусної інфекції нижче, ніж прогнозували експерти. За його словами, повний курс вакцинації пройшли близько 3 мільйонів австрійців. «Чим більше людей будуть дотримуватися правил, тестуватися і вакцинуватися, тим швидше почнуть діяти ці перші кроки. Федеральний уряд вже працює над підготовкою наступних заходів по відкриттю. Ми переконані, що якщо ситуація продовжить розвиватися таким чином, що ми зможемо зробити це вже в червні », – вважає Курц.

У червні вимоги до масок можуть скасувати, також вважає експерт Петер Клімек з Медуніверситету у Відні

За його словами, в Ізраїлі і Великобританії було помічено, що ланцюги зараження «були перервані, а рівень інфікування був пригнічений», коли в цих країнах імунізація досягла рівня 40-50 відсотків. «Цілком реально, що ми створимо таку ситуацію у Відні та Австрії в червні. Тоді, звичайно, можна зробити подальші кроки з відкриття та обмежити заходи захисту, такі як носіння маски », – сказав Клімек.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України