Політика

Демобілізація фронтовиків: названо умову початку процесу

Якщо протягом найближчих 3-4 місяців буде така ж позитивна динаміка мобілізації, як у травні та червні, то в жовтні можливий розгляд проєкту закону про демобілізаційні заходи.

Про плани Ради розповіла нардепка, членкиня комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Ірина Фріз в ефірі “Еспресо”.

Політик повідомила, що в середу, 19 червня, на засіданні робочої групи за участю представників Генштабу Збройних сил України та Міноборони підняли питання необхідності розроблення законопроєкту про демобілізацію, який згідно з прикінцевим положенням закону про мобілізацію було довірено Кабміну.

“Була досягнута домовленість, що Генштаб і Міноборони відстежуватимуть протягом 3-4 місяців динаміку здійснення мобілізації за новим законом. Якщо вона матиме таку саму позитивну характеристику, як за травень і червень, тоді в жовтні має бути подано відповідно розроблений законопроєкт щодо звільнення з військової служби під час дії воєнного стану, щоб він був розглянутий вчасно й ухвалений депутатами”, – поділилася політик.

За словами народної обраниці, бажано, щоб документ набув чинності у грудні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України