Авторські статтіДуховне

Делегація з Ватикану візьме участь у відкритті EXPO 2017 в Астані

Від 8 до 11 червня 2017 р. кардинал Петер Турксон, Префект Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини, перебуватиме в Астані у Казахстані, як уповноважений в справах участі Святого Престолу у відкритті Всесвітньої виставки EXPO 2017 на тему «Future Energy» (Енергія майбутнього).

Апостольська Столиця, яка від 1851 року бере участь у Всесвітніх виставках, буде представлена також і в Астані окремим павільйоном, тема якого: «Енергія для спільного добра, дбання про наш спільний дім». Він реалізований у співпраці з місцевою Церквою. В ньому поглиблюється тема енергії майбутнього, сприймаючи її, як нагоду для сприяння людській особі та покращення «спільного дому» на основі поміркованого та сталого використання природних ресурсів.

Структура експозиції Святого Престолу, сформована за допомогою цифрових засобів, передбачає представлення відвідувачам фото, мистецької, культурної та духовної спадщини в чотирьох тематичних блоках: Божа любов, як початок створення світу й людини; енергія, як засіб, вкладений Богом в руки людини, що не завжди використовувала його належно; енергія, спрямована на цілісний розвиток людської особи та дбання про спільний дім; сила духовності й молитви в пошуках сенсу та в міжрелігійному діалозі.

Відкриття EXPO 2017 відбудеться 9 червня, а павільйону Святого Престолу – наступного дня вранці. Кардинала Турксона супроводитимуть архиєпископ Френсіс Чуллікатт, Апостольський Нунцій в Казахстані, Киргизстані та Таджикістані, та представники місцевої Церкви. День Святого Престолу в рамках EXPO 2017 запланований на 2 вересня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.