Новини

Декоративна штукатурка для фасадів: практичний огляд

Чим оздобити фасад будинку, щоб він виглядав сучасно, був надійно утеплений та захищений від грибка? Існує матеріал, що поєднує всі ці якості, – штукатурка бренду ATLAS. Такий варіант оздоблення є привабливим, тому що ця фасадна декоративна штукатурка створює міцне покриття й надає стінам натурального вигляду. Деякі види штукатурки дозволяють імітувати різні види поверхні, наприклад, дерева або каменю.

Фасадна декоративна штукатурка – вибір та замовлення

Бренд «Атлас» об’єднав під своїм ім’ям екологічно чисті, якісні продукти. Ці штукатурки прості в нанесенні та надійні. Декоративні штукатурки для фасаду створюють фактурний та об’ємний ефект, що робить будівлю більш виразною.

Їх можна замовити недорого в інтернет-магазині «Цитадель» з доставленням по всій Україні. По місту Львів, за потреби, можлива доставка власним транспортом магазину.

Переваги, стиль та захист – фасадні декоративні штукатурки

Штукатурка приховує незначні дефекти поверхні. З нею з’являється більше можливостей для декору та дизайну. Крім того, вона дуже просто у використанні.

Інші переваги продукту:купити фасадну штукатурку

  1. Утеплення. Фасадна декоративна штукатурка – це тверде, щільне покриття, стійке до ультрафіолету та перепадів температур. Додає додаткову теплоізоляцію.
  2. Захист від вологи. Завдяки спеціальним компонентам створює надійний бар’єр проти води, запобігає проникненню вологи та появі грибків, цвілі на поверхні.
  3. Унікальні дизайни. Великий вибір текстур дозволяє реалізувати безліч ідей.
  4. Колір. Можливість затонувати штукатурку в потрібний відтінок.

Якщо порівняти вартість натурального каменю з ціною на фасадну штукатурку, то штукатурка безсумнівно виграє. Будівництво та ремонт не можуть коштувати зовсім дешево, але зі штукатуркою суттєво зменшаться витрати на оздоблення фасаду.

Види штукатурок

Бренд «Атлас» пропонує багато видів продукту для різноманітності вибору. Тому можна купити фасадну штукатурку з різними характеристиками, які найбільше вам підходять: мінеральні тонкошарові, під фарбування, фактурні з імітацією дерева, силіконові, силікатно-силіконові тощо.

Кожна з них продовжить термін експлуатації будівлі, захищаючи від впливів погоди, та допоможе зробити будинок енергоефективним. Ось чому вирішувати, яку штукатурку купити, потрібно відповідно до потреб та матеріалу стін в приміщенні чи ззовні будинку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України