Декоративні тренди Різдва 2018 в Австрії

Колірний тренд на Різдво 2018 абсолютно новий — і не тільки в звичайних, але і в інтер’єрних прикрас — це колірна палітра від темно-зеленого з переходом через сірий темно-синій.
Столи і ялинки прикрашають зеленими кульками. Багато людей, наприклад, вішають у вікно ялинкові кулі на мотузочках або гілках над обіднім столом. Класичний червоний в різних відтінках залишається. Червона шкала тепер починається частково вже з рожевого. Поєднання його з чорним буде виглядати дуже елегантно. Як і раніше актуальні і чорно-білі прикраси, з якими тепер конкурують червоні і зелені.

Фламінго був популярний в якості зображення в минулому році — він навіть висів якості прикраси на ялинці. В цьому році до нього приєднуються ламі, виконані в приємному дизайні, наприклад, у вигляді кулона, іграшки на ялинку або стоячої фігури на меблі. Для молоді як прикраси дуже підійде романтичний єдиноріг.

Крім того , з’явився ще один абсолютно новий мотив — прикраси у вигляді автомобілів, які перевозять на даху маленькі ялинки. Це, як правило, не сучасні автомобілі, а старі , які дають ретро-відчуття.

За матеріалами: gmx.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh