Новини з Австрії

Декоративні тренди Різдва 2018 в Австрії

Колірний тренд на Різдво 2018 абсолютно новий — і не тільки в звичайних, але і в інтер’єрних прикрас — це колірна палітра від темно-зеленого з переходом через сірий темно-синій.
Столи і ялинки прикрашають зеленими кульками. Багато людей, наприклад, вішають у вікно ялинкові кулі на мотузочках або гілках над обіднім столом. Класичний червоний в різних відтінках залишається. Червона шкала тепер починається частково вже з рожевого. Поєднання його з чорним буде виглядати дуже елегантно. Як і раніше актуальні і чорно-білі прикраси, з якими тепер конкурують червоні і зелені.

Фламінго був популярний в якості зображення в минулому році — він навіть висів якості прикраси на ялинці. В цьому році до нього приєднуються ламі, виконані в приємному дизайні, наприклад, у вигляді кулона, іграшки на ялинку або стоячої фігури на меблі. Для молоді як прикраси дуже підійде романтичний єдиноріг.

Крім того , з’явився ще один абсолютно новий мотив — прикраси у вигляді автомобілів, які перевозять на даху маленькі ялинки. Це, як правило, не сучасні автомобілі, а старі , які дають ретро-відчуття.

За матеріалами: gmx.at
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України