Деякі представники поліції та нацгвардії в зоні АТО – джерело сепаратизму на сході

А тепер про саму поїздку. Дуже багато негативу, все на нервах. Перший раз нас зупинили під Полтавою.

Поліція. Хлопці досить адекватні, вибачались, що мають таке робити. Переписали номера машин, наші прізвища і побажали щасливої дороги. Наступний раз нас зупинили при виїзді з Харкова. Було темно, ями і ми не зауважили знака “Стоп”. Хоч це і Харків, але також стояли доволі нормальні хлопці, поцікавились куди їдемо, винесли усне попередження і також побажали щасливої дороги. А далі почалось найнеприємніше. На блокпосту в Слов’янську нас зупинили і запитали куди ми їдемо. Ми пояснили, що ми волонтери і їдемо в Попасну до земляків та в Авдіївку. Нам сказали, що існує наказ штабу АТО, що по волонтерів повинен хтось виїзджати з тих, до кого ми прямуємо. Ми пояснили, що не всі мають автомобілі і змогу виїхати. Ми розказали, що ми колись також приймали участь в АТО і навіть стояли на цьому блокпосту. Тоді черговий передзвонив кудись і нам дозволили проїхати. Я їх розумію, в них такий наказ. але поводили вони себе досить пристойно, без хамства.

Попали ми в Попасну до Каплети Юри. Розвантажились, попили кави і рушили в Авдіївку. На свіх блокпостах де стоять ЗСУ реакція адекватна. Їдуть волонтери, так це ж добре. Нехай не до нас, до нас приїдуть інші, але люди про нас пам’ятають і по можливості допомагають чим можуть. Нас пропускали без питань. На блокпостах де стояла поліція і нацгвардія реакція кардинально відрізнялась. Де ще стояли нацгвардійці з Західної України то пропускали, як тільки чули щи ми з Львівщини, але так було не всюди. На одному блокпосту, як їхати з Очеретяного в Авдіївку стоять справжні сепаратисти. Нас зупинили і ппросили пред’явити документи. Ми пред’явили і нас попросили вивернути всі кишені і дістати все з сумок. На запитання: “Для чого це”? Ми почули відповідь: “Закрой ебаль…к, а то сейчас уложу ним в землю” Ми зробили так як нам наказали. І в той час нам цей сєпарюга розповідав, як наші ЗСУ вбивають людей в Авдіївці, а потім вивозять і закопують їх в землю. Тобто не його ЗСУ, а власне наші з вами, українські військові. Розповідав, що для нього війна розпочалась ще під час революції і всякі інші гадості. Так що, якщо наші війська стоять в Авдіївці, то зі всіх сторін Авдіївка оточена такими сєпарами з нацгвардії і поліції, які тільки чекають приходу своїх військ з прапорами рф. Після цього мені соромно говорити комусь, що я також з нацгвардії!

Ну попали ми до хлопців, віддали автомобіль, ключі для ремонту та резину. Попили чаю, кави і вирушили назад. До Констянтинівки нас відвезла Валюшка. Але всі її знають як Валя “Віночок”. То ще з Майдану. Підходимо в касу в Констянтинівці, даємо посвідчення УБД і просимо два квиточка до Дніпра. Нам кажуть, що з нас 400 грн. Ми не зрозуміли і ще раз наголосили, що у нас посвідчення. Сєпарша в касі відповіла, що автобус прохідний і в них в касі по посвідченню квиточків взяти не можна. Ми підійшли до волія, а водій як розпінився, що у нього уже є два по посвідченнях. Ми сіли і сказали, що всеодно поїдемо. Водій вимкнув двигун і сказав, що він нікуди не поїде. Ми поросили в нього номер телефону власника і він нам його дав. Зателефонувавши до власника, ми почули відповідь, що власник квитків не продає і має заключений договір з автостанцією. Ми підійшли і ще раз дали посвідчення і попросили два квитки до Дніпра. І сталось чудо. Нам їх дали. Сіли ми в автобус і рушили до Дніпра.

І на кожному блокпості у водія брали відомість, дивились кількість військових і всіх як скотів виводили з автобуса і обшуковували. Вели себе нагло і зверхньо. На одному блокпості не обшуковували, але вимагали номер телефону та імей телефону. По коду твоє місцерозташування можуть вичислити до метра. Напевно і передають дані в ОРДЛО.

Ось така наша нова поліція і нацгвардія в Донецькій області.

Я думаю, що вони ще постоять тиждень другий і самі ж військові їх зметуть з землі, оскільки це відкритий сепаратизм. Прошу максимального поширення.

Юрій Ковалик

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Анонім

    В боевых действиях они нынче участия не принимают, а стоят на блокпостах и сшибают деньгу. Зато укомплектованы дай бог.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh