Авторські статті

Деякі представники поліції та нацгвардії в зоні АТО – джерело сепаратизму на сході

А тепер про саму поїздку. Дуже багато негативу, все на нервах. Перший раз нас зупинили під Полтавою.

Поліція. Хлопці досить адекватні, вибачались, що мають таке робити. Переписали номера машин, наші прізвища і побажали щасливої дороги. Наступний раз нас зупинили при виїзді з Харкова. Було темно, ями і ми не зауважили знака “Стоп”. Хоч це і Харків, але також стояли доволі нормальні хлопці, поцікавились куди їдемо, винесли усне попередження і також побажали щасливої дороги. А далі почалось найнеприємніше. На блокпосту в Слов’янську нас зупинили і запитали куди ми їдемо. Ми пояснили, що ми волонтери і їдемо в Попасну до земляків та в Авдіївку. Нам сказали, що існує наказ штабу АТО, що по волонтерів повинен хтось виїзджати з тих, до кого ми прямуємо. Ми пояснили, що не всі мають автомобілі і змогу виїхати. Ми розказали, що ми колись також приймали участь в АТО і навіть стояли на цьому блокпосту. Тоді черговий передзвонив кудись і нам дозволили проїхати. Я їх розумію, в них такий наказ. але поводили вони себе досить пристойно, без хамства.

Попали ми в Попасну до Каплети Юри. Розвантажились, попили кави і рушили в Авдіївку. На свіх блокпостах де стоять ЗСУ реакція адекватна. Їдуть волонтери, так це ж добре. Нехай не до нас, до нас приїдуть інші, але люди про нас пам’ятають і по можливості допомагають чим можуть. Нас пропускали без питань. На блокпостах де стояла поліція і нацгвардія реакція кардинально відрізнялась. Де ще стояли нацгвардійці з Західної України то пропускали, як тільки чули щи ми з Львівщини, але так було не всюди. На одному блокпосту, як їхати з Очеретяного в Авдіївку стоять справжні сепаратисти. Нас зупинили і ппросили пред’явити документи. Ми пред’явили і нас попросили вивернути всі кишені і дістати все з сумок. На запитання: “Для чого це”? Ми почули відповідь: “Закрой ебаль…к, а то сейчас уложу ним в землю” Ми зробили так як нам наказали. І в той час нам цей сєпарюга розповідав, як наші ЗСУ вбивають людей в Авдіївці, а потім вивозять і закопують їх в землю. Тобто не його ЗСУ, а власне наші з вами, українські військові. Розповідав, що для нього війна розпочалась ще під час революції і всякі інші гадості. Так що, якщо наші війська стоять в Авдіївці, то зі всіх сторін Авдіївка оточена такими сєпарами з нацгвардії і поліції, які тільки чекають приходу своїх військ з прапорами рф. Після цього мені соромно говорити комусь, що я також з нацгвардії!

Ну попали ми до хлопців, віддали автомобіль, ключі для ремонту та резину. Попили чаю, кави і вирушили назад. До Констянтинівки нас відвезла Валюшка. Але всі її знають як Валя “Віночок”. То ще з Майдану. Підходимо в касу в Констянтинівці, даємо посвідчення УБД і просимо два квиточка до Дніпра. Нам кажуть, що з нас 400 грн. Ми не зрозуміли і ще раз наголосили, що у нас посвідчення. Сєпарша в касі відповіла, що автобус прохідний і в них в касі по посвідченню квиточків взяти не можна. Ми підійшли до волія, а водій як розпінився, що у нього уже є два по посвідченнях. Ми сіли і сказали, що всеодно поїдемо. Водій вимкнув двигун і сказав, що він нікуди не поїде. Ми поросили в нього номер телефону власника і він нам його дав. Зателефонувавши до власника, ми почули відповідь, що власник квитків не продає і має заключений договір з автостанцією. Ми підійшли і ще раз дали посвідчення і попросили два квитки до Дніпра. І сталось чудо. Нам їх дали. Сіли ми в автобус і рушили до Дніпра.

І на кожному блокпості у водія брали відомість, дивились кількість військових і всіх як скотів виводили з автобуса і обшуковували. Вели себе нагло і зверхньо. На одному блокпості не обшуковували, але вимагали номер телефону та імей телефону. По коду твоє місцерозташування можуть вичислити до метра. Напевно і передають дані в ОРДЛО.

Ось така наша нова поліція і нацгвардія в Донецькій області.

Я думаю, що вони ще постоять тиждень другий і самі ж військові їх зметуть з землі, оскільки це відкритий сепаратизм. Прошу максимального поширення.

Юрій Ковалик

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. В боевых действиях они нынче участия не принимают, а стоят на блокпостах и сшибают деньгу. Зато укомплектованы дай бог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.