Людське тіло з погляду масажиста – як люди виглядають насправді

Я скажу вам, як люди виглядають насправді…

Я багато років працюю масажистом. Люди вже давно роздягаються переді мною. Я знаю, як ви будете виглядати під одягом: мені достатньо побіжного погляду, щоб представити вас на своєму столі.

Почнемо з того, як не виглядає ніхто: ніхто не схожий на картинку з журналу або кадр з фільму. Навіть моделі. Ніхто. Худі люди виглядають трохи костляво, в них є щось незакінчене, і це дуже привабливо. Але у них немає красивих округлих грудей і рівних округлих сідниць.

Якщо у вас красиві круглі груди і попка, у вас буде гарний круглий животик і округлі стегна теж. По-іншому не буває. (І це теж дуже привабливо.)

У жінок є целюліт. У всіх. Ці ямочки дуже милі. Це не дефект, не проблема зі здоров’ям. Це природний наслідок того, що ви не оброблені фотошопом.

У чоловіків смішні сідниці. Звичайно, більшість моїх клієнтів — жінки, але іноді я бачу перед собою чоловічу дупу, і дивуюся: що, і це все?

Дорослі люди зморщуються. Неважливо, наскільки ви спортивні. З кожним десятиліттям ви всихаєте трохи більше. Всі ваші тканини обвисають. З’являються зморшки. Не знаю, хто пустивши чутку про те, що зморшки є тільки у людей похилого віку. Як тільки ви стаєте дорослими, зморшки починають з’являтися, і це відбувається все швидше з віком. А ми ж хочемо, щоб ви прожили довге життя?

Всі люди на масажному столі дуже красиві. У цьому правилі немає винятків. Після першого важкого подиху, після першої думки: «Ну все, можна перестати тримати марку, я в безпеці», — людина починає світитися, сяяти. Через кілька хвилин все його тіло випромінює світло. Він наповнює кімнату, зігріває її, і заповнює масажиста.

Кажуть, що масажисти — дбайливі люди, я думаю, так воно і є, нам подобається доглядати за іншими і ми зазвичай дуже чутливі. Але дозвольте відкрити вам секрет: я займаюся масажем заради цього сяйва.

Я скажу вам, як люди виглядають насправді: вони схожі на язики вогню. Або на зірки у чистому нічному небі над диким степом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh