Авторські статтіЖиття

Людське тіло з погляду масажиста – як люди виглядають насправді

Я скажу вам, як люди виглядають насправді…

Дейв Фавье: Как люди выглядят на самом деле

Я багато років працюю масажистом. Люди вже давно роздягаються переді мною. Я знаю, як ви будете виглядати під одягом: мені достатньо побіжного погляду, щоб представити вас на своєму столі.

Почнемо з того, як не виглядає ніхто: ніхто не схожий на картинку з журналу або кадр з фільму. Навіть моделі. Ніхто. Худі люди виглядають трохи костляво, в них є щось незакінчене, і це дуже привабливо. Але у них немає красивих округлих грудей і рівних округлих сідниць.

Якщо у вас красиві круглі груди і попка, у вас буде гарний круглий животик і округлі стегна теж. По-іншому не буває. (І це теж дуже привабливо.)

У жінок є целюліт. У всіх. Ці ямочки дуже милі. Це не дефект, не проблема зі здоров’ям. Це природний наслідок того, що ви не оброблені фотошопом.

У чоловіків смішні сідниці. Звичайно, більшість моїх клієнтів — жінки, але іноді я бачу перед собою чоловічу дупу, і дивуюся: що, і це все?

Дорослі люди зморщуються. Неважливо, наскільки ви спортивні. З кожним десятиліттям ви всихаєте трохи більше. Всі ваші тканини обвисають. З’являються зморшки. Не знаю, хто пустивши чутку про те, що зморшки є тільки у людей похилого віку. Як тільки ви стаєте дорослими, зморшки починають з’являтися, і це відбувається все швидше з віком. А ми ж хочемо, щоб ви прожили довге життя?

Всі люди на масажному столі дуже красиві. У цьому правилі немає винятків. Після першого важкого подиху, після першої думки: «Ну все, можна перестати тримати марку, я в безпеці», — людина починає світитися, сяяти. Через кілька хвилин все його тіло випромінює світло. Він наповнює кімнату, зігріває її, і заповнює масажиста.

Кажуть, що масажисти — дбайливі люди, я думаю, так воно і є, нам подобається доглядати за іншими і ми зазвичай дуже чутливі. Але дозвольте відкрити вам секрет: я займаюся масажем заради цього сяйва.

Я скажу вам, як люди виглядають насправді: вони схожі на язики вогню. Або на зірки у чистому нічному небі над диким степом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.