Життя

Деякі вчинки людини можуть сказати вам про найголовніше…

За кожним вчинком ховається якийсь таємний посил, який ви можете і не помітити.

Іноді невербальне спілкування куди ефективніше звичайного. Тому що воно може передати ті важливі речі, які не можна виразити словами. І ви повинні навчитися помічати це завжди. Особливо в стосунках: не тільки словами, але і жерсті. Все що ваш партнер робить для вас. Адже далеко не завжди слова передають істинний хід думок. Потрібно вміти не тільки слухати, але й чути.

Ваш партнер може посилати вам певні знаки кожен раз, коли ви починаєте розмову. І вони можуть підказати вам, чого він чекає від вас. Тому що не кожен може почати розмову з незручної тими, вважаючи за краще мовчати. Якщо він або вона довго не відповідає на повідомлення, то робіть висновки. Це теж конкретні жест. Він означає, що йому не важливо, скільки доведеться чекати відповіді. Яка різниця скільки вам доведеться сидіти і дивитися в телефон, переживаючи за близьку людину? Адже це неважливо. Ось що ваш партнер говорити своєю поведінкою.

Кожен раз, коли ви приготуєте вечерю для коханої людини, а вона, прийшовши з роботи, починає критикувати її, це говорить про щось більше. Просто він не надає значення тій праці і тим зусиллям, які вам доводиться витрачати на приємні, на перший погляд, дрібниці. Він цього не цінує. Йому не важливо, що ви відчуваєте до нього, тому що він не думає про вас. І неважливо, якої шкоди можуть завдати гострі слова, спрямовані в вашу сторону. Несвідомо, ваш партнер буде принижувати вашу гордість і ігнорувати всі бажання, підриваючи впевненість у всьому. Він просто демонструє байдужість як до вас, так і тим ставленням, які нещодавно здавалися щасливими. І якими б ви не були чистими перед своїм партнером, все буде даремно.

Він може легко забути про спільну вечерю в ресторані або зустріч з вами, приділяючи більше часу друзям. Просто ви перестали займати пріоритетне місце в його списку. Таким чином, він відкрито показує, що якась група чужих людей дорожча близької коханої людини. Ніби ви недостойні його уваги і часу. І неважливо, що вам довелося пережити, яку гіркоту випробувати. Він знає, що тим самим приносити біль, але йому все одно. Ви перестали бути для нього центром всесвіту, як би не довелося себе обманювати. Прикро і страшно це визнавати, але ви перетворилися на витратний матеріал. Ніби пройшов сезон, почуття вичерпалися.

Кожен раз, коли ви починаєте розмову зі своїм партнером, він ставити непереборну перешкоду, яка не дозволить досягти своєї мети. Така поведінка руйнує пристрасть. Ваші мрії більше не значать нічого для нього, і вони безплідні у цих відносинах. Немов безглузді дитячі мрії, цілі, над якими він сміється. І того, це призводить до приниження. «Як можна було придумати щось подібне?», «Невже ти настільки дурний, що віриш в це?», — такі питання будуть виникати знову і знову. Альо в свою чергу, він не буде поступатися своїми мріями заради вас. І якщо ви возмутитесь хоча б раз, то будете вкинені звинуваченнями в егоїзмі і недовіру. Двох його в стосунках бути не може. І він буде намагатися змусити вас заховати свою гордість і поступитися. Все заради нього самого.

Саме тому потрібно намагатися розпізнавати подібні посили, які проявляються як в поведінці, так і в розмові. Читайте між рядків, поки не стало надто пізно. Краще заздалегідь дізнатися гірку правду, щоб потім не довелося пережити болісні роки в приниженні і самоті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України