Новини

Де знайти кращі онкологічні клініки світу для лікування раку

Щороку від онкологічних захворювань помирає приблизно 10 млн. людей. Захворювання вважається одним із найнебезпечніших для життя людини. Високий ризик для пацієнтів становлять деякі типи раку, які важко виявити на ранніх стадіях. Ефективне лікування онкології починається з підбору клініки. Airo Medical належить для кращих лікувальних закладів світу.

З чого потрібно розпочинати лікування онкологічних захворювань

Коли людина чує діагноз «онкологічне захворювання», у неї часто настає паніка. Важливо усвідомити, що діагноз не є смертельним вироком. Сучасні технології дозволяють ефективно боротися з онкологією. Для початку важливо обрати лікаря, медичний центр, здати аналізи та пройти обстеження. Від якості обладнання залежить точність діагностики. На основі отриманих аналізів лікар виробить стратегію лікування.

За необхідності лікарі проводять оперативне втручання. Зазвичай пацієнтам призначають хіміотерапію чи променеву терапію. На даний час хіміотерапію вважають одним із найбільш дієвих способів лікування раку. Проте процедура дається пацієнтам непросто. Хіміотерапія вбиває ракові клітини, проте вона ушкоджує і здорові. Найчастіше під ураження потрапляють клітини кісткового мозку.

Більшість пацієнтів під час процедур втрачають волосся. Страждає система травлення та репродуктивна система. Перед процедурою в обов’язковому порядку проводять перевірку:

  • нирок, печінки, серця;
  • беруть аналізи крові;
  • беруть аналіз крові на гепатит;
  • аналіз на ВІЛ (за згодою пацієнта).

Відновлення пацієнтів після процедур відбувається з різною швидкістю: залежить від ступеня хвороби та кількості проведених маніпуляцій.

Як обрати клініку для лікування раку

Лікувати онкологічні захворювання можна у державних та приватних клініках. Проходити курс хіміотерапії, радіології, оперативне втручання можна за кордоном. Щоб знайти оптимальний медичний заклад, потрібно скористатися запитами онкологічні клініки. Основні критерії вибору, на які слід звернути увагу, загальний підхід до діагностики та лікування.

Процес лікування повинен базуватися на міжнародних протоколах. Важливо ознайомитися з інформацією про лікарів та перевірити відгуки пацієнтів, які вже проходили лікування. Потрібно звернути увагу на технічне оснащення закладу та можливість проходити реабілітацію у клініці. Якщо лікування проходить за кордоном, слід зважити на те, що доведеться перетинати кордон для перевірок та консультації з лікарем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.