Новини

Де знайти довідник лікарських засобів

Лікарі, провізори, студенти медичних закладів і звичайні споживачі можуть дізнаватися про склад препаратів, групувати медикаменти за активною речовиною, уточнювати інформацію про виробників, наявність та ціни ліків у різних аптеках країни, використовуючи Де знайти довідник лікарських засобів №1 в Україні.

Функції, які здійснює довідник

У довіднику зібрана інформація про препарати, які містяться у більш ніж 6000 аптеках на території країни. Для зручності інформація зібрана у розділах.

  1. Пошук ліків за списком видає всі найменування препаратів за алфавітним покажчиком та їх основне призначення. Перейшовши на картку препарату, можна ознайомитися з повною інструкцією та наявністю у аптеках.
  2. АТС-класифікація (міжнародна система класифікації лікарських препаратів) допомагає ідентифікувати препарат, дізнатися його діючу речовину, добову норму введення, спосіб прийому.
  3. Активні речовини INN. Пошук ліків за однаковою діючою речовиною, що допомагає спеціалісту швидко знайти відсутні препарати аналогом.
  4. Медичні вироби. В каталозі інформація про медичні вироби розбита на групи та підгрупи. Можливо перевірити наявність в аптеках та ціни на продукцію.
  5. Дієтичні добавки. Цей розділ включає препарати (не є лікарськими), які можуть застосовуватися для покращення функцій організму.
  6. Косметичні засоби. Інформація про вітчизняних та закордонних виробників, пошук спрощений завдяки класифікації за групами.
  7. Клінічне харчування. У розділі інформація про склад засобів та захворювання, при яких призначають препарати.
  8. Дитяче харчування. Перелік всіх виробників дитячих сумішей, інформація про склад та інструкція для застосування харчування для малюків.
  9. Бібліотека. У цьому розділі зібрані роботи відомих вітчизняних та зарубіжних лікарів та фармацевтів.
  10. Медична допомога під час COVID-19. Актуальні дані про методи боротьби з хворобою, протоколи надання допомоги, невідкладна допомога, список дієвих ліків у цьому розділі.

Як користуватися Довідником лікарських засобів

Необхідні ліки просто шукати за назвою, виробником, діючою речовиною, чи за алфавітним покажчиком. Знайшовши препарат, можна перевірити його наявність в аптеках міста (порівняти ціни) та відшукати найближче відділення на карті, також побачити графік роботи закладу та контактний номер телефону.

За допомогою сервісу «Мій рецепт» https://compendium.com.ua/dec/267924/ легко замовити необхідні ліки, медичні препарати, засоби догляду, дитяче харчування у найближчій аптеці, отримавши знижку за бронювання товарів через сайт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України