Здоров'я

Де замовити ортези та протези на нижні кінцівки безкоштовно

Використання протезних ортопедичних виробів призначають для людей, які втратили кінцівки. Вироби дозволяють прискорити реабілітацію та надають можливість людині жити повним життям. Сучасні ортези підбираються індивідуально за розміром та типом моделі.

Замовити ортези та протези на нижні кінцівки ви можете на сайті магазина “Орто-Крок” по доступним цінам. Великий вибір протезів дозволить придбати товар згідно з вашою фінансовою можливістю. Також ми надаємо детальну інформацію про кожен товар та проводимо консультації з кожним пацієнтом.

Відмінності та призначення ортезів

Якщо ви чи ваша дитина маєте перенесені тяжкі травми, наслідкову або вроджену хворобу кінцівок або вам потрібно після оперативного втручання провести її фіксацію, то ми швидко підберемо для вас необхідні ортези на нижні кінцівки які пришвидшать лікування або повністю замінять втрачену частину тіла.

Ортези та гомілковостопні суглоби допоможуть зафіксувати руку, ногу в необхідному положенні або обмежать її рух. За допомогою ортезів для стопи створюються всі умови для повного або часткового відновлення ушкоджених сухожиль та зв’язок.

Коли трапляються травми на нижніх кінцівках

Популярними серед пацієнтів є протези гомілки, бо вона дуже вразлива. Найчастіше травми трапляються з декількох причин:

  • У спортсменів.
  • Носіння взуття на високих підборах.
  • Необережне катання на льоду та інші ситуації можуть людину вивести з рівноваги на деякий час.

Тому, щоб полегшати реабілітаційний період лікарі призначають своїм пацієнтам ортези на гомілковостопний суглоб та інші частини тіла. Щоб виріб добре сів, потрібно зняти точні мірки. Для цього у вільний час ви можете відвідати наш офіс, де ортопед зробить всі необхідні заміри.

Основні характеристики протезу

Головним завданням протезу являється повне відновлення руху пошкодженої кінцівки та повернення людини до нормального життя. Замовити протез ноги, руки ви можете в будь який час на сайті https://ortokrok.com/. Наші ортези повністю відповідають європейським стандартам, вони зручні та легкі в користуванні.

Протези стопи дозволяють носити звичайне модне взуття даючи можливість людиніне виділятися з натовпу. При бажанні ви можете придбати любий протез з нашого каталогу або замовити ортез на ногу. Для цього потрібні заміри та документи від лікаря, які дозволяють користуватися виробом без оплати. Для придбання протезу вам необхідно подзвонити до нас по контактним телефонам, вказаним на сайті “Орто-Крок”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України