Новини

Де відпочити в Карпатах

Відпочинок в Карпатах запам’ятається незабутніми враженнями дорослим та дітям. Цю місцину варто відвідати у будь-яку пору року. Кожен зможе знайти розваги до душі, адже в програмі Мережі туристичних комплексів 365 представлені піші подорожі горами, екскурсії визначними природними окрасами, сплав гірськими ріками, кінні екскурсії та багато іншого.

Особливості літнього відпочинку

Чому туристи вибирають Карпати? Відпочинок у цій місцевості можна поєднати з розвагами та лікуванням. Провести час у горах буде цікаво парам, компаніям молодих людей, сім’ям із дітьми, відпочивальникам старшого віку.

Відпочинок в Карпатах для туристів із дітьми варто вибрати серед турів, запропонованих на сайті МТК 365. Програма включає послуги аніматорів, проведення майстер-класів, активні ігри у мотузяному парку та у дитячій кімнаті. Малюки будуть під пильним наглядом професіоналів, тому батьки зможуть по-справжньому насолодитися природніми краєвидами та архітектурою. Поїздки у дельфінарій та зоопарк стануть пізнавальними та залишать незабутні враження у юних гостей.

Окремо варто наголосити на подорожах у Закарпаття. Відпочинок в унікальній кліматичній зоні принесе задоволення усім без винятку. Чисте повітря, кришталеві води рік, аромати хвої та трав благотворно впливають на загальний стан організму. Відпочинок в Закарпатті неможливо уявити без екскурсії до перлини високогірних водойм — озера Синевир.

Зимові розваги у Карпатах

Організувати зимовий відпочинок в Карпатах недорого вдасться з Мережею туристичних комплексів 365. Усі відпочивальники зможуть відсвяткувати Різдво зі стародавніми традиціями, організувати зимовий пікнік, покататися на лижах та санчатах. Зимові розваги будуть забезпечені завдяки:
• Штучному засніженню гірськолижних трас.
• Катанню на санах та тюбінгу.
• Безкоштовним урокам з катання на лижах.
• Доступному споряжденню.

Завдяки місцевому колориту незабутніми стануть зимові тури у Трускавець та Ворохту.

Як замовити тур

Не відкладайте на потім відпочинок в Карпатах, ціни на який доступні для різних категорій громадян. Вартість тижневих турів стартує від 3150 грн. У послуги входить проживання, харчування, екскурсії, сходження до гірських вершин, вечірні розваги. При ранньому бронюванні передбачені знижки.

Отримати безкоштовну консультацію можливо на сайті через онлайн-форму, за номерами телефонів, а також просто замовити зворотній дзвінок для бронювання туру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України