Подорожі

Де шукати сніг взимку – фотографії крижаних готелів

Дні стають холоднішими, а вечори темніше і часто єдиним бажанням є залишитися вдома і як слід зігрітися.

Для того, щоб ми могли гідно оцінити кращі пропозиції найбільш популярних зимових напрямків, сервіс зібрав для нас незвичні крижані і голку-готелі по всьому світу. Хапайте пуховики і вирушайте в зимові пригоди!

IceHotel, Швеція

Відкрийте для себе перший у світі крижаний готель Icehotel в селищі Юккас’ярві (Jukkasjärvi) на півночі Швеції. Кожен з номерів був спроектований архітекторами з різних країн і відрізняється індивідуальним дизайном. Так, наприклад, в сьюті Crystal Forest, завдяки унікальній обробці льоду, створюється ілюзія перебування в лісі з-за кристальних колон, витягнутих уздовж стелі.

Побувати у готелі можна протягом усього року: в літні місяці приміщення охолоджуються за допомогою сонячних панелей.

Fell Centre Kiilopää, готель Niilanpää, Фінляндія

Розташований у самому серці Лапландії готель Fell Centre Igloos і комплекс шале дозволять вам повністю зануритися в споглядання природи і щодня насолоджуватися справжніми горами снігу прямо біля вашого порога. Для тих, хто мріє побачити Північне сяйво, приємним бонусом стані обсерваторія при готелі, звідки можна спостерігати це унікальне природне явище у всій красі. А ті, хто воліє проводити час на свіжому повітрі, оцінять справжню фінську сауну «по-чорному».

Hôtel de Glace, Квебек, Канада

Незабутні враження подарує вам проживання в єдиному в своєму роді готелі De Glace, повністю зроблений зі снігу та льоду і розташованої відразу за Квебеком. Тут гості можуть насолодитися коктейлями, які подаються в келихах, зроблених з чистого льоду, або провести ніч в одному з 44 крижаних номерів. Для тих, хто захоче зігрітися, на вулиці розташовані гарячі ванни і сауна.

Lapland Snow Village, Фінляндія

Готель Lapland Snow Village знаменитий тім, що кожен рік тут повністю змінюється дизайн. Селище включає в себе снігові номери, сьюти і пересічних коридори, прикрашені крижаними скульптурами і міцними сніговими стінами. Крім того, до послуг гостей Крижаний ресторан, Крижаний коктейль бар і Крижана церква.

Lac Salin Spa & Mountain Resort, Італія

Lac Salin Spa & Mountain Resort розташований в містечку Лівіньо (Livigno) в італійських Альпах. Тут гості можуть зупинитися в унікальному місці, повністю з снігом. Загорнувшись у термостійкі спальні мішки ви проведете незабутню ніч в абсолютній тиші у самому серці величних Альп. Снігове місце почне приймати перших гостей 20 грудня 2018 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України