Новини

Де придбати продукцію для фермерів

Агро-дистриб’ютор LNZ web – перший великий аграрний інтернет-магазин України, де пропонується продукція міжнародного рівня якості за вигідними цінами. Він виріс з класичного фірмового магазину оптової та дрібної офлайн-торгівлі, і LNZ web дуже швидко перетворився в одну з найбільш зручних і вигідних торгових точок для аграріїв будь-якого рівня.

Цілі створення всеукраїнського магазину для аграріїв

Компанія LNZ Group, використовуючи власну фірмову базу потужностей і ресурсів LNZ-MARKET, створила віртуальну торгову платформу, покликану допомогти фермеру будь-якого рівня. Завдяки прямій співпраці компанії з міжнародними брендами сільськогосподарської галузі магазин LNZ web вже зараз є однією з найбільш вигідних точок покупки фірмової продукції таких відомих фірм, як Syngenta, Bayer, Defenda і багатьох інших.

Основна мета створення платформи – допомогти малому і середньому бізнесу придбати якісні товари для захисту рослин і посівного матеріалу за оптовими цінами. Купити добрива або засоби захисту врожаю сьогодні нескладно. Але в більшості випадків ціна такої продукції завищена через посередників, які заробляють на перепродажі. У LNZ web всесвітньо товари визнаних брендів можна купувати за ціною, що діє для великих підприємств, отримуючи продукцію дешевше завдяки відсутності посередників.

Товари та підказки в одному магазині

Перший офіційний інтернет-магазин для всіх без винятку аграріїв України пропонує оригінальні товари за справедливою ціною, але це не єдине, що він може запропонувати. Компанія LNZ Group, крім продажу справжньої фірмової продукції, підготувала детальні підказки по кожному товару. Крім цього, на сайті постійно додається і оновлюється актуальна для кожного фермера інформація про погоду, ціни на паливо, курси валют і новини агропромислової галузі.

Це є й у конкурентів, скажете ви. Але так може здатися лише на перший погляд. Замість загальних підказок, що практикуються на інших порталах для фермерів, LNZ web пропонує:

1. Недорого купувати бренди міжнародного рівня, які точно підходять для української землі. Ця умова не раз перевірена на власних великих полях агрохолдингу.

2. Навчитися правильно, економно та ефективно користуватися агрохімією. Для цього до кожного товару додається докладний опис щодо його практичного використання, дозування та ефективності для кожної культури.

3. Отримувати максимально достовірну інформацію про кожний товар – неважливо, це посівний матеріал або агрохімія. Всі вони неодноразово були протестовані або активно використовуються в цьому році на власних полях LNZ.

4. Вивчати практичні приклади і отримувати реальну допомогу в розвитку свого невеликого або великого фермерського господарства, а не користуватися рекламними порадами, в яких завжди все “правильно і добре”, поки фермер купує найдорожчу продукцію.

З інтернет-магазином LNZ web навіть фермер-початківець з ділянкою землі не більше 10 гектар отримує сервіс і ціни, які раніше були доступні тільки великим агрофірмам. Тут немає ніяких складнощів із замовленням мінімальної кількості продукції “на пробу” або для невеликого господарства в розмірі однієї каністри, мішка, іншій одиниці. Товар можна отримувати Новою поштою або іншим зручним способом, забувши про проблеми завжди завищеної ціни субдістріб’ютора.

Ресурс LNZ web – це не просто магазин, а серйозний крок вперед для українського аграрного ринку в цілому і вдале рішення для початківців фермерів, які втомилися переплачувати за дійсно якісні сезонні товари посередникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.