Новини

Де придбати обладнання для ППУ в Україні

Для утеплення будинків та ізоляції використовують сучасний синтетичний матеріал пінополіуритан або ППУ. Для легкого та зручного нанесення речовини на поверхні застосовують метод напилення. Для цього потрібно використовувати спеціальне обладнання. Інтернет-магазин Profinstrument UA пропонує професійне обладнання для ППУ від прямих виробників.

Принцип роботи та застосування обладнання для ППУ

Пінополіуритан наноситься на поверхні тонким шаром. Коли матеріал застигає, утворює на поверхні міцний шар, який захищає приміщення від холоду. Професійне тонкодисперсне напилення можливе завдяки спецобладнанню, що складається з декількох елементів. Компоненти пінополіуритану поступають з балонів у камеру за допомогою насосів. Пропорції матеріалу вимірюються автоматично. Сировина перемішується за допомогою стиснутого повітря. Компресор створює потрібний тиск, і ППУ подається з пістолета. Для ефективного нанесення потрібно, щоб була висока продуктивність пістолета (тоді вдасться уникнути засмічення пістолета).

Коли суміш потрапляє на поверхню, застигання відбувається протягом кількох секунд, а об’єм речовини зростає у декілька разів. Щоб ізоляція була ефективною, рекомендовано наносити ППУ у декілька шарів. Матеріал пінополіуритан використовують для різних цілей:

  • Зовнішнє утеплення.
  • Теплоізоляція стін.
  • Утеплення дахів, підлоги, внутрішніх перекриттів.
  • Теплоізоляція трубопроводів, теплотрас.
  • Ущільнення стикувальних швів.

Перш ніж купувати обладнання для нанесення ППУ, варто проаналізувати потреби будівництва. Зазвичай із поставленими завданнями здатні впоратися прості моделі без додаткового функціоналу. Установки для напилення можуть бути високого та низького тиску. Апарати, що подають речовину під високим тиском, підходять для нанесення інших двокомпонентних матеріалів.

Обладнання ППУ в магазині Profinstrument UA

Інтернет-магазин Profinstrument UA виступає прямим імпортером професійного обладнання для будівництва та ремонту. Всі товари, які розміщені у каталозі, є в наявності на складі. Отже, покупці можуть отримати необхідні установки за короткий термін: відправка відбувається в день оформлення замовлення. Доставка здійснюється по території України. Ціни нижчі, ніж у багатьох магазинах, завдяки прямій співпраці з виробниками. Можлива безготівкова форма розрахунку. Додаткову інформацію про роботу магазину та його продукцію можна отримати за контактними номерами телефонів та на сторінках соціальних мереж Profinstrument UA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.