Де придбати насіння соняшнику

Вирощуючи соняшник в своєму саду, можна бути впевненим, що в насінні не буде кадмію, який накопичується в рослинах, висаджених уздовж автодоріг. Тому розфасовані в пакетики насіння соняшнику або продаються на ринку, можуть бути дуже небезпечними. Найпростіше купити насіння, виростити власний урожай на своїй ділянці

Посівний матеріал соняшнику представлений в різноманітному асортименті від різних виробників, наприклад ТД Астра-С. Щорічно селекціонери створюють нові гібриди та сорти, тому «сучасний» соняшник стійкий до хвороб, дає високі врожаї навіть в несприятливих кліматичних умовах. Прикладом такого соняшнику є високоврожайний гібрид Ясон, яка не обсипається, не вилягає, стійкий до вовчка, борошнистої роси, гниття. Яка ціна на соняшник ви можете дізнатися, завітавши на сайт компанії-виробника.

Як вибрати насіння соняшнику на посів?

Якщо соняшник планується вирощувати в промислових масштабах, вибирають гібриди. Такі рослини характеризуються великою однорідністю, єдиним терміном дозрівання, кошики мають приблизно однаковий розмір, рослини відрізняються однаковою висотою.

Якщо розглядати посівний матеріал за термінами дозрівання, його поділяють на ранньостиглий, середньостиглий, середньостиглий і середньотерміновий. Якщо вирощувати кілька видів гібридів, що відрізняються тривалістю періоду дозрівання, збирання врожаю буде здійснюватися рівномірно. Це важливо для промислового культивування соняшнику, оскільки зменшуються втрати товарного зерна, а причиною їх стає вилягання і ураження хворобами.

Якщо соняшник планується вирощувати на приватному городі, краще купувати сорти і гібриди ранніх і середньоранніх термінів дозрівання. У таких рослин насіння встигають визріти за коротке літо.

Купуючи насіння соняшнику, потрібно врахувати кліматичні особливості регіону, склад і тип ґрунту ділянки. Крім того, обов’язково враховують такі показники:

  • Відсоток схожості насіння;
  • Чистота по сорту повинна бути на рівні 98%;
  • Вологість насіннєвого матеріалу максимум 10%;
  • Відсоток очищених насіння в упаковці – максимум 3.

У гібридів соняшнику з високим вмістом олії насіннєва лушпиння тонка, що вимагає створення певних умов для проростання. Так, для отримання паростків у таких соняшників температура повинна бути на рівні + 4-10 ° C.

Незалежно від якості придбаного посівного матеріалу, перед посівом, приблизно за місяць, насіння потрібно протравити, щоб зменшити ймовірність розвитку грибкових захворювань і появи шкідників.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh