Новини

Де придбати корм для котів

Домашні улюбленці потребують особливої турботи та тільки правильного харчування. Тому турботливі господарі домашніх тварин обирають тільки хороші та якісні корми. Сьогодні варіантів багато, як же вибрати хороший корм та збалансоване харчування для свого котика? Перш за все при виборі потрібно обрати магазин, що пропонує багато варіантів різних брендів та смаків. Одним з таких є інтернет-магазин Masterzoo.

Асортимент магазину Masterzoo

Інтернет-магазин Masterzoo пропонує корм для усіх домашніх тварин, починаючи від котиків та собак, закінчуючи рибками, гризунами та птахами. Тут Ви знайдете усе необхідне для власного улюбленця та зможете підібрати ідеальний корм.

Як підібрати корм для котика?

Якщо Ви шукаєте корм для домашнього улюбленця для початку потрібно вирішити про вид корму. Розрізняють 3 види корму:

  • Сухий;
  • Вологий;
  • Замінник молока;

Найчастіше господарі улюбленців обирають сухий корм. Він найбільш корисний та здоровий для травлення тварини. Також ще однією перевагою сухого корму є те, що його сухі частинки чистять зуби домашніх улюбленців.

Вологий корм котики полюбляють найбільше, адже він наповнений смаком та не потребує особливих зусиль для розкусування. Він ідеально підходить котятам до року та дорослим котам в поєднанні з сухим.

Зазвичай котам не рекомендується споживати молоко, проте вони його дуже полюбляють. Якщо Ви не хочете обмежувати свого улюбленця в споживанні молока, можна просто його замінити замінником молока.

Наступним показником вибору є вік вашої кішки. Якщо Ви обираєте корм для кошеня до 1 року, Вам потрібен спеціальний корм для немовлят. Якщо потрібен корм для кішки, що вагітна або годує кошенят, їй теж варто обрати окремий раціон. Літні коти потребують більше поживних речовин. Тому якщо Ваш кіт має один з цих вікових показників, варто врахувати це при виборі харчування.

Далі уже можна обирати за ціною та сегментом. Адже корм для котів буває різного класу. Це може бути преміум сегмент, супер-преміум та холістік. Клас продукту уже впливає на ціну. Вищий клас корму гарантує вищу ціну та вищу якість.

Вибір бренду та доставка

Якщо Ви уже обрали корм для кота за попередніми показниками, далі уже залишається лише обрати бренд товару. Тут уже усе на Ваш вибір. На сайті усі бренди тільки найкращої якості, тому тут майже неможливо прогадати. При потребі завжди можна скористатись послугами консультанта на сайті. Менеджер зможе надати кваліфіковану консультацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України