Авторські статті

Де наші антиєвропейці містять своїх діточок

Дочка Добкіна зустріла Новий Рік у бездуховному французькому Куршавелі…дивно, чому не в Улан-Уде?

У зв’язку з тим, що в Україні на протязі буквально двох днів листопада 2013 різко змінилося ставлення до зовнішньополітичного курсу країни у членів партії влади і керівної хунти і вони буквально на очах почали міняти свої ж погляди на європейську інтеграцію України, мені стало цікаво простежити реальні думки цих людей, які, як відомо, можна об’єктивно дізнатися лише не в словах, а в справах їх.

Так от дуже показовим є контраст між тим, що своєму електорату розповідають (“парять”, через “зомбо-апарати”) члени партії регіонів про “загниваючий Європі”, про “геїв і нав’язуванні неправильного способу життя”, про “втрати духовності” і т.д. і тим, що вони думають про Європу насправді.

Всі ми знаємо, що найдорожчими людьми для будь-яких батьків є їх діти і кожен з батьків завжди бажає своїй дитині лише найкращого. Не відправить ніколи своєї дитини батько в “захоплену геями і неграми Європу”, в місце “втратило духовність”, “в місце приречене на економічний колапс” і т.д.
Адже це зрозуміло і логічно.

Стало бути всі ті хто ратують за гальмування союз або за подібні напрямки розвитку зовнішньої політики України відправили своїх дітей в тому напрямку, який вони вважають більш перспективним, розвиненим, духовним і т.д.?
Значить в країнах СНД навчаються їхні діти?

А давайте подивимося:

1. Найголовнішим борцем проти підписання Угоди про асоціацію з ЄС і “Європою в Україні”, був мій колега, Вітя Медведчук. Колишніх КГД – бешніков не буває і на його прикладі це підтвердилося. Як хороший юрист, Віктор відмінно виконав замовлення з чужої країни і відпрацював свій гонорар.
Але, сам то він не будь дурнем, в Європі та нерухомість і бізнес і рахунки тримає. Але матеріальне – це пусте.
А от як же найдорожче, діти ?
Виявляється його дочка, Ірина Медведчук 12 років за партою швейцарської школи- інтернату ” Institut auf dem Rosenberg ” просиділа. І є переконаною любителькою Женеви і Швейцарії взагалі.

Ну так Віктор просто замовлення відпрацював і сам-то звичайно є переконаним прихильником Євроінтеграції, тому як я за його кар’єрою стежу з початку 90-х і всі маніфести і програми його партій читав. Пишу про нього і його дочка для тих, хтось не знає, що замовлення проти Європи Вітя банально відпрацював за гроші в останні два роки.

2. Може інакше справа йде з діючими керівниками країни? Як би не так)
Член президії політради ПР і так званий сірий кардинал партії Антон Пригодський відправив свого молодшого сина Антона навчається в той же самий швейцарський “Institut auf dem Rosenberg”. Вартість освіти там, як зазначено на офіційному сайті, – 75 тис. швейцарських франків на рік ($ 81 тис., або 647 тис. грн).

3. Може якось інакше справа йде у інших найголовніших представників партії влади?
Старший син Рината Ахметова (номінального спонсора президента України) Дамір після навчання у Швейцарії продовжив здобувати освіту у Великобританії – закінчив там Sir John Cass Business School, що дозволило йому вже в 24-річному віці стати членом наглядової ради холдингової батька, «ДТЕК» і «Метінвест».

4. У швейцарській школі Le Rosey навчався старший син регіонала Андрія Клюєва, Богдан.
За даними сайтів, що пропонують освіту за кордоном, рік навчання у згаданому закладі на сьогодні коштує 93 тис. швейцарських франків (більше $ 100 тис.).

5. Вибрав для свого сина швейцарська освіта і радник Азарова, регіонал Володимир Макеєнко. Його син Володимир (1992 р.н.) отримує освіту в женевському Webster University (рік навчання – від 34 тис. швейцарських франків, або $ 36 тис., або 287 тис. грн).

6. У коледжі в британському Сассексі вчитися дочка голови Донецької ОДА Андрія Шишацького, Ольга.

У групі «Вконтакте» «Great Britain (Великобританія)» Ольга повідомила, що надійшла до навчального закладу, проте побоюється холодного клімату: раніше англійська погода уже доводила її до депресії. «Я поступила в сім різних коледжів, з яких була парочка в Оксфорді та Кембриджі, в яких можна було спокійно жити в стилі sexdrugsrocknroll. Ну були ще парочка більш-менш закритих і три абсолютно закритих, – пише вона. – Я вибрала той, де персонал приємніше, умови проживання краще, дисципліна налагоджена (Кембридж і Оксфорд взагалі сюди не підходять)».
Як вирахували донецькі журналісти, ймовірно, Оля їде до Bede’s Senior School, однієї з найпрестижніших шкіл- інтернатів країни. Академічний рік навчання тут коштує майже ? 30 тис. ( $ 47 тис. , або 375 тис. грн).

7. Член провладної більшості, Іван Плющ відправив свою дочку Домініку Плющ навчається в Великобританію – в містечко Нортгемптон.

8. Особливо Привабливий є для дітей керівніків України, Які нібіто вважають для украинцев невірнім шлях до європейськіх цінностей, лондонський школа ЕКОНОМІКИ. Свого годині тут Навчався и сін ще одного сірого кардинала власти, Богдана Губський, Володимир.

9. Цікава й доля дочки керівника виборчого штабу В.Януковича, С.Тігібко. Щоб «пробитися» на роботу до батька, Анна Тигибко, закінчила британський вуз (Лондонський університет, до якого дівчина вчилася в Оксфордському коледжі). Попрацювавши рік на посаді керівника одного з департаментів у фінансовій групі «ТАС», вона поїхала до столиці Великобританії вчитися далі.

10. Вельми нелогічно аргументував вибір на користь британського навчального закладу скандальний регіонал Владислав Лук’янов, який відправив за кордон і сина Артема (1995 р. н.) І дочку Дашу (1996 р. н.). «Не бачу нічого поганого в можливості дати своїм дітям кращу освіту», – підкреслив відомий адепт «Русского мира».

Продовжувати можна безкінечно довго, так як майже всі чинуші з партії регіонів воліють посилати своїх дітей вчиться і жити до Європи.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.